Skip to content

Netflix Sitcom Survival of the Thickest z Michelle Buteau w roli głównej z letnią datą premiery — dodatkowo obejrzyj zwiastun

25 de maj de 2023
survival of the thickest netflix michelle buteau

Michelle Buteau jest gruba, samotna i gotowa do udziału w nowej komedii dla Netflix.

Streamer poinformował o tym w środę Przetrwanie najgrubszychna podstawie książki Buteau o tym samym tytulebędzie miał swoją premierę w czwartek, 13 lipca. Serial otrzymał zielone światło w styczniu 2022 roku.

Netflix zaprezentował również pierwszy zwiastun — patrz wyżej — który obiecuje mnóstwo śmiechu i kilka zabawnych występów celebrytów. Czy to Nicole Byer, którą szpiegujemy?!

Przetrwanie najgrubszych podąża za Mavis Beaumont (w tej roli Okrąg gospodarz Buteau), która jest czarna, ma duże rozmiary i jest od niedawna singielką (ale nie z jej wyboru). Mavis „nieoczekiwanie musi odbudować swoje życie jako walcząca stylistka”, zgodnie z oficjalnym streszczeniem. „Jest zdeterminowana, aby nie tylko przetrwać, ale także rozwijać się dzięki wsparciu wybranej przez siebie rodziny, pozytywnemu nastawieniu do ciała i uroczemu dekoltowi w szpic z odrobiną błyszczyka”.

W obsadzie znaleźli się także Tone Bell, Tasha Smith, Liza Treyger, Anissa Felix, Garcelle Beauvais, Taylor Selé, Anthony Michael Lopez, Marouane Zottie, Allan K. Washington i Sarah Cooper.

Serial pochodzi od Danielle Sanchez-Witzel (Tu na górze, Mam na imię Earl), który będzie producentem wykonawczym i pełnił obowiązki showrunnera. Dodatkowe EPki to Ravi Nandan (Wołowina, Ziwe, Ramy, pn) i Alli Reich (Wołowina, Ziwe, Euforia) dla A24 oraz Anne Hong (Michelle Buteau: Witamy w Buteaupia).

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?