Skip to content

Netflix anuluje całą franczyzę Bling Empire za jednym zamachem

19 de kwiecień de 2023
bling empire cancelled

Netflixa Imperium Blinga spadł. Zarówno oryginalna seria, jak i jej spin-off, Bling Empire: Nowy Jorkzostały anulowane, potwierdziła TVLine.

Zainspirowany sukcesem na dużym ekranie pt Bajecznie bogaci Azjacipierwsza seria skupiała się na grupie azjatycko-amerykańskich bywalców w Los Angeles. Imperium Blingapierwszy sezon miał premierę w styczniu 2021 r., a drugi w maju 2022 r.

W obsadzie serialu znaleźli się model Kevin Taejin Kreider, deweloper Kane Lim, filantrop Christine Chiu, chirurg plastyczny Gabriel Chiu, towarzyska Anna Shay, DJ Kim Lee, aktor Andrew Gray, wpływowy Jaime Xie, fryzjer / piosenkarz Guy Tang i miliarder Dorothy Wang .

Wang później przeniósł się do Big Apple na spinoff, Bling Empire: Nowy Jorkktóry wydał jeden sezon w styczniu 2023 roku.

Imperium Blinga10-odcinkowy trzeci (a teraz ostatni) sezon został wyemitowany w październiku 2022 roku. Ostatni hurra serialu ponownie połączył Annę z zaskakującą twarzą z jej przeszłości, popchnął Kane’a do przodu w jego karierze modowej, znalazł Christine pomagającą Kevinowi ożywić stary romans w Paris i wciągnął wszystkich głębiej w główny spór serialu między Christine i Anną.

Wiadomości o Imperium Blinga I Bling Empire: Nowy JorkAnulowania zostały po raz pierwszy zgłoszone przez siostrzaną witrynę TVLine Deadline.

Czy jesteś rozczarowany nagłym zakończeniem franczyzy? Dodaj komentarz ze swoimi przemyśleniami na temat tej pary odwołań poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?