Skip to content

Neil Patrick Harris dzieli się jednym wielkim plusem dotyczącym roli swojej pierwszej gejowskiej postaci telewizyjnej w Uncoupled . Netflixa

28 de lipiec de 2022
uncoupled neil patrick harris gay

Netflix Rozłączony odnajduje Neila Patricka Harrisa z powrotem w Nowym Jorku i szuka miłości. Ale jeśli spodziewasz się zobaczyć go grającego innego kobieciarza, takiego jak Barney Stinson, trafiłeś na zły program. Dobry program, ale zły program.

Premiera ośmioodcinkowej komedii Darrena Stara i Jeffreya Richmana, w której występuje Harris jako Michael, agent nieruchomości na Manhattanie, którego chłopak od 17 lat (Zdesperowane gospodynie domowe’ Tuc Watkins) zaskakuje go zerwaniem. To katalizator emocjonalnej podróży, aby dowiedzieć się, co (i kto) będzie dla niego dalej.

Chociaż Harris jest otwarcie gejem od prawie dwóch dekad, Michael zaznacza swoją pierwszą gejowską rolę w telewizji jako regularny serial. (Zapamiętał gościnnie w filmie Russella T. Daviesa To grzech mini.)

„Przypuszczam, że duma byłaby logiczną odpowiedzią”, mówi Harris TVLine, zapytany o to, co myśli o tym kamieniu milowym w karierze. „I to właściwie prawda. Ale tak naprawdę nie wybieram ról w oparciu o tego rodzaju algorytm. Fajnie, że jesteśmy w czasach z treścią, w której jest tak wiele przykładów związków homoseksualnych i heteroseksualnych, że możemy mieć taki program. Jest to bardziej komedia romowa i mniej skoncentrowana na gejach, ale jest w pewnym sensie uniwersalna w swoim zasięgu”.

Oczywiście jest jedna kluczowa różnica w graniu geja, której Harris nie może zaprzeczyć. „To było też miłe, że kiedy byłem nagi i sucho waliłem kogoś, kogo ledwo znałem, był to również facet, którego uważałem za uroczego” – mówi. – To nie bolało.

Michael spotyka sporo „kogoś” w Rozłączonypierwszy sezon. Wypatruj znajomych twarzy, takich jak Gilles Marini (Seks w wielkim mieście), Dan Amboyer (Młodszy) i Piotra Porte (Rozkoszowanie się w grudniu). Dokładniej szukaj ich w łóżku Michaela.

Dołączysz do Michaela w jego podróży? Obejrzyj zwiastun Uncoupled poniżej upuść komentarz ze swoimi przemyśleniami.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?