Skip to content

„Mr. Saturday Night’ zdobywa duże wyniki w ostatnim tygodniu, gdy rośnie kasa na Broadwayu

6 de wrzesień de 2022
2. Billy Crystal in MR. SATURDAY NIGHT. Photo by Matthew Murphy 2022 e1662501765165

W zeszłym tygodniu Broadway dał Billy’emu Crystalowi niezłą pożegnanie z gwiazdą Pan Sobotnia Noc musical zarobił ponad milion dolarów w ostatnim tygodniu występów. Ta liczba – dokładnie 1 014 614 dolarów – jest dużym skokiem w stosunku do cotygodniowej kasy programu w ostatnich miesiącach. Około 98% miejsc w Nederlander Theatre było wypełnionych na tydzień pożegnania Crystal.

Ogólnie rzecz biorąc, kasa Broadway na 21 koncertów wzrosła o około 8% w tygodniu kończącym się 4 września, prawdopodobnie z powodu turystów świątecznych w Święto Pracy i niektórych ostatnich chętnych, którzy mieli nadzieję zobaczyć takie programy jak Pan Sobotnia Noc przed atakiem nowych jesiennych przybyszów.

W sumie 21 produkcji zarobiło w sumie 25 329 740 USD, a frekwencja 194 473 odzwierciedla wzrost o 5% w stosunku do poprzedniego tygodnia.

Kolejnym szczególnie imponującym wykonawcą był MJ, w którym musical Michaela Jacksona pobił swój własny rekord (po raz piąty) w Neil Simon Theatre, zarabiając 1 762 559 $. Musical zapełnił wszystkie swoje miejsca.

Zabawna dziewczyna wykazała wyraźną poprawę w ostatnim tygodniu występów Julie Benko jako Fanny Brice (odrodzenie przyniosło 659 874 $, wzrost o 86 728 $ w porównaniu z poprzednim tygodniem). Frekwencja na poziomie 79% prawdopodobnie będzie przez jakiś czas najniższa: Lea Michele przejmie dziś rolę, a kasa bez wątpienia wróci do poziomów, którymi cieszyła się produkcja w pierwszych tygodniach skróconej serii Beanie Feldstein. Raport kasowy w przyszłym tygodniu powie przynajmniej część historii.

Innymi dobrymi wykonawcami w zeszłym tygodniu byli Do lasuwypełniając prawie 99% miejsc, aby zdobyć 1 867 862 USD. Człowiek muzykiz udziałem Hugh Jackmana i Sutton Foster, kontynuował swoją potęgę, osiągając cotygodniowe wpływy w wysokości 2 863 653 USD.

Raport kasowy w przyszłym tygodniu obejmie nie tylko pierwszy tydzień Zabawna dziewczyna’s Lea Era, ale niektóre wczesne wyniki tegorocznej corocznej promocji Broadway Week (6-25 września), z biletami dwa do jednego dostępne dla uczestniczących programów.

Do tej pory Broadway zarobił 429 184 607 dolarów, przy całkowitej frekwencji 3 324 893 przy około 86% pojemności.

21 produkcji przedstawiających dane na Broadwayu w zeszłym tygodniu było Aladyn, Sok z żuka, Księga Mormona, Chicago, Przyjdź stąd, Drogi Evan Hansen, Zabawna dziewczyna, Hadestown, Hamilton, Harry Potter i przeklęte dziecko, W las, Latawiec, Król Lew, MJ, Moulin Rouge! , Pan sobotni wieczór, Człowiek muzyki, Upiór w operze, Sześć, Dziwna pętla oraz Niegodziwy.

Wszystkie dane dzięki uprzejmości Broadway League.

Czy ten post był pomocny?