Skip to content

Money Heist Spinoff koncentruje się na Berlinie, którego premiera odbędzie się w 2023 roku na Netflix

1 de grudzień de 2021
Money Heist Berlin

Napad na pieniądze Fani, którzy zaliczają Berlin do swoich ulubionych postaci, czekają na nie lada gratkę. Netflix ogłosił, że bandyta Bella Ciao otrzyma własny spinoff.

pod tytulem Berlin: nowa seria, dramat będzie miał premierę w 2023 roku i zagra Pedro Alonso, którego alter ego zmarło w drugim sezonie, ale pojawił się w kolejnych sezonach poprzez retrospekcje. Nie ma jeszcze słowa o tym, czy nadchodzący serial będzie prequelem, ale najprawdopodobniej poda okoliczności jego śmierci i śmiertelnej choroby.

Napad na pieniądze kończy się w ten piątek drugą połową piątego i ostatniego sezonu.

„Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy” – powiedział Alonso o spinoffie, po ogłoszeniu go na imprezie dla fanów z okazji ostatnich pięciu części Napad na pieniądze. „Jestem głęboko wdzięczny, że mogę łączyć się z ludźmi z całego świata i otrzymywać tyle miłości i tak niezapomniany czas. Zaczęliśmy tę serię idąc w nieznane i od tego czasu wygrywamy. Wy, fani, jesteście naszymi wspólnikami i dziękuję za to.”

Alonso, którego postać okazała się być cynicznym i bardziej przestępczym, doświadczonym starszym bratem Profesora, powiedział, że czuje, iż jego obowiązkiem i zaszczytem jest Berlin dramat Napad na pieniądze fani pokochają tak samo jak oryginał.

Napad na pieniądze, Berlin uśmiechy W sezonie 5 widzowie dowiedzieli się również, że Berlin ma syna o imieniu Rafael, który jest zorientowany w cyberbezpieczeństwie i elektrotechnice. Jaką rolę odegra w spinoffie, jeśli w ogóle, również się okaże.

„Odpowiedzialność może być czymś, co cię obciąża” – dodał Alonso. „To może być więzienie. Ale w przypadku tego spektaklu była to wspaniała okazja i prawdziwa kosmiczna magia. Ten zespół przeszedł ponad pięć lat i wysyłam im wszystkie buziaki. To naprawdę niesamowite uczucie, wiedząc, że ludzie na całym świecie mają ulubione postacie i ulubione cytaty. To wymagająca praca, ale jest tego warta ze względu na fanów.”

Czy zamierzasz dostroić się do Napad na pieniądze odkręcić Berlin: nowa seria kiedy premiera w 2023 roku? Dlaczego lub dlaczego nie? Zostaw swoje przemyślenia w komentarzach.

Jeśli podoba Ci się TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?