Skip to content

Matthew McConaughey użyczy głosu „kopanemu w dupę” tajnemu agentowi Elvisowi Presleyowi w serialu animowanym Netflix dla dorosłych

6 de luty de 2023
matthew mcconaughey agent elvis

Matthew McConaughey ma zagrać zupełnie inną wersję The King agenta Elvisaanimowany serial komediowy dla dorosłych, którego współtwórcami i producentami wykonawczymi są Priscilla Presley i John Eddie.

W agenta Elvisaktóry ma się ukazać w marcu 2023 roku, McConaughey wcieli się w fabularyzowanego Elvisa Presleya, który jest „światową supergwiazdą za dnia, kopiącym tyłki strażnikiem nocą”, który ostatecznie dołącza do tajnej agencji jako agent Elvis.

Ta komedia akcji podąża za Presleyem, który „zamienia swój kombinezon na plecak odrzutowy, kiedy zostaje potajemnie wprowadzony do tajnego rządowego programu szpiegowskiego mającego na celu walkę z ciemnymi siłami, które zagrażają krajowi, który kocha – a wszystko to przy zachowaniu jego codziennej pracy jako króla of Rock and Roll”, zgodnie z oficjalnym logiem programu.

Nawet w animacji Elvis pozostaje rozpoznawalny. Animowany wygląd kultowego piosenkarza zostanie ożywiony z pomocą Roberta Valley, a garderobę agenta Elvisa zaprojektował legendarny projektant mody John Varvatos.

Zapowiedź serialu następuje po filmie biograficznym Elvisa osiągnął sukces kasowy i krytyczny w 2022 roku, zdobywając osiem nominacji do Oscara i przywracając pamięć Elvisa na pierwszy plan publicznej wyobraźni.

McConaughey jest najbardziej znany ze swojej pracy w filmach takich jak Dallas Buyers Club, Magic Mike, Jak stracić chłopaka w 10 dni I Błoto. Jego ostatnia rola telewizyjna miała miejsce blisko 10 lat temu w pierwszym sezonie antologii serialu HBO Prawdziwy detektyw.

McConaughey jest producentem wykonawczym projektu obok Mike’a Arnolda, który jest także showrunnerem i głównym scenarzystą.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?