Skip to content

Matilda De Angelis objęła rolę lidera włoskiego rozdziału w Prime Video Series „Citadel” Russo Brothers — MIA Market

12 de październik de 2022
GettyImages 1395549292

Prime Video wysłało włoską część globalnej serii wydarzeń science-fiction braci Russo Brothers Cytadela do produkcji i obsadził Matildę de Angelis (Zguba, Leonardo) jako lidera, ponieważ dyrektorzy Amazon Italy zachwalali dziś lokalny rozwój streamera na targu MIA w Rzymie.

De Angelis niedawno dokonała swojego międzynarodowego przełomu w limitowanej serii Susanne Bier Zguba, obok Nicole Kidman i Hugh Granta. Zdobyła nagrodę Grandi Serie Silver Ribbon Award za międzynarodowy występ roku w 2021 roku.

Włoski Cytadelaobecnie bez tytułu i część ekspansywnego serialu szpiegowskiego Prime Video i AGBO, jest produkowany we Włoszech przez firmę Cattleya, będącą własnością studia ITV.

Dodatkowa obsada to Lorenzo Cervasio, Maurizio Lombardi, Thekla Reuten, Julian Piaton, Filippo Nigro i Bernhard Schütz. Arnaldo Catinari (Suburra: Krew na Rzymie) jest reżyserem, a Alessandro Fabbri jest głównym scenarzystą. Gina Gardini (Gomora, ZeroZeroZero) jest showrunnerem.

Riccardo Tozzi z Cattleyi, Marco Chimenz, Giovanni Stabilini, Gina Gardini współprodukują z Amazon Studios i Anthony Russo z AGBO, Joe Russo, Mike Larocca, Angela Russo-Ostot, Scott Nemes i David Weil (Łowcy) nadzorowanie produkcji włoskiego oryginału i wszystkich serii na całym świecie Cytadela wszechświat. Josh Applebaum, André Nemec, Jeff Pinkner i Scott Rosenberg pełnią funkcję producentów wykonawczych dla Midnight Radio w włoskim oryginale bez tytułu i we wszystkich serialach na całym świecie. Cytadela wszechświat.

„Cieszymy się, że możemy połączyć siły z Cattleyą i niektórymi z najbardziej szanowanych, produktywnych i kreatywnych zespołów we Włoszech, aby podnieść poprzeczkę w naszych lokalnych produkcjach dzięki tej ekscytującej i ambitnej produkcji. Jesteśmy podekscytowani, że Włochy poprowadzą szarżę jako pierwszy lokalny oryginał w tej wizjonerskiej serii od AGBO” – powiedział Morganti. „Serial Italian Original będzie epickim wydarzeniem telewizyjnym i nie możemy się doczekać, aby podzielić się nim z naszą publicznością Prime Video we Włoszech i na całym świecie”.

„Amazonka i Cytadela franczyza dała AGBO niezwykłą okazję do współpracy z najlepszymi talentami z całego świata, a Włochy nie są wyjątkiem – powiedziała Angela Russo-Otstot, prezes ds. kreatywnych w AGBO i producent wykonawczy. „Jako wielcy fani Cattleyi, zostaliśmy zapewnieni w pierwszym rzędzie dla ich doskonałej pracy i przywództwa, i to był dreszczyk emocji. Razem z Davidem Weilem cieszymy się, że możemy współpracować z Giną, Alessandro, wszystkimi scenarzystami i gwiazdorską obsadą tego niesamowitego serialu”.

Cytadela to wyjątkowo ambitny i ambitny projekt, a bycie jego częścią to zaszczyt – skomentował Riccardo Tozzi, założyciel i prezes Cattleya. „Włoski serial to historia szpiegowska z elementami akcji, przygody i fantasy — gatunek ten jest po prostu bezprecedensowy dla Włoch i Cattleyi. Jednak nawet z własną twórczą i stylistyczną wyjątkowością wpisuje się w fascynującą Cytadela wszechświat. Cieszymy się, że wyruszyliśmy w tę podróż ze wspaniałymi partnerami w Amazon Studios i wszystkimi zaangażowanymi talentami. Cytadela to nowa energia dla nas i, jak wierzymy, dla włoskich seriali.”

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Priyanka Chopra Jonasz (Quantico), Richard Madden (Ochroniarz) i Stanleya Tucci (Igrzyska Śmierci saga) zagra w premierowym serialu w ramach Cytadela uniwersum, które pochodzi z AGBO braci Russo. Dodatkowy język lokalny Cytadela w toku są również produkcje, w tym potwierdzona seria India Original opracowana przez Raj Nidimoru i Krishnę DK (Człowiek rodzinny).

Włoska aktorka i piosenkarka Matilda De Angelis zadebiutowała jako aktorka w telewizji przebojowym serialem Tutto może się udać w 2015 roku. W ostatnich latach zagrała w dramacie historycznym Leonardo i dokonała swojego międzynarodowego przełomu w limitowanym serialu telewizyjnym Susanne Bier, Zguba, obok Nicole Kidman i Hugh Granta. Za tę rolę De Angelis zdobyła nagrodę Grandi Serie Silver Ribbon Award za międzynarodowy występ roku 2021. W tym samym roku zdobyła także nagrodę Davida Di Donatello dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w filmie Różana Wyspa. Wcześniej w 2018 roku De Angelis otrzymała prestiżową nagrodę European Film Promotion (EFP). Okradanie Mussoliniego oraz Po drugiej stronie rzeki i w drzewa,reżyseria Paula Ortiz.

Bez tytułu Cytadela Włoska seria oryginalna dołączy do tysięcy programów telewizyjnych i filmów w katalogu Prime Video, w tym do oryginalnych włoskich produkcji Pryzmat, Bang Bang Baby, Gianluca Vacchi: Mucho Más, Laura Pausini – Miło cię poznać, wszystko albo nic: Juventus, Anni da cane, Dinner Club, Vita da Carlo, FERRO, Poszukiwane gwiazdy – Caccia all’uomo S1 i S2 oraz LOL: Chi ride è fuori S1 i S2; wielokrotnie nagradzane serie, takie jakWorek pchli oraz Cudowna Pani Maisel, Amerykańskie hity, takie jak Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy, Tom Clancy’s Jack Ryan, The Boys, Kolejny film Borata, Coming 2 America, Tom Clancy’s Without Remorse, Good Omens, oraz Wiersz Karnawałowy, oprócz licencjonowanych treści i ekskluzywnej transmisji na żywo we Włoszech z 16 najlepszych środowych nocnych meczów Ligi Mistrzów UEFA, a także Superpucharu UEFA, przez trzy sezony od 2021/22. Inne zapowiedziane seriale, programy i filmy Italian Original obejmują: Jesienny rytm, The Zły facet, wszyscy kochają diamenty, Polowanie na gwiazdy – Caccia all’uomo S3, Klub obiadowy S2, LOL Boże Narodzenie oraz Ferragnez – La SerieS2.

Czy ten post był pomocny?