Skip to content

Manifestowy sezon 4 ma „idealne zakończenie”, mówi Josh Dallas — plus, Intel o mocy Zeke’a i powrocie Cala

29 de październik de 2022
Manifest Season 4 Ben and Olive

Nawet ciepła pieszczota kaszmirowych swetrów Bena Stone’a nie może pocieszyć wdowca, którego żona Grace była zamordowany w finale 3. sezonu.

Oczywisty powraca w czwartym i ostatnim sezonie w piątek, 4 listopada na Netflix, a sprawy nie potoczyły się dobrze dla naszego bohatera. Minęły dwa lata, a Ben wciąż opłakuje śmierć Grace, jednocześnie desperacko szukając swojej córki Eden, która została porwana przez koleżankę z 828, Angeline. Ponieważ jego syn Cal również wraca o pięć lat starszy, można śmiało powiedzieć, że patriarcha rodziny Stone jest w trudnej sytuacji.

„On nie radzi sobie dobrze” – portretujący Josh Dallas opowiada TVLine o podróży Bena w ostatnim sezonie. „Jest tak głęboko wstrząśnięty morderstwem Grace, porwaniem Edena i starzeniem się Cala, że ​​nie może tego do końca zrozumieć. Nie potrafi wymyślić, gdzie umieścić swoją energię, więc może skupić ją tylko na jednej rzeczy, na znalezieniu Edenu.

Ben i Grace zaplanowali nowy początek po randce śmierci, ale nie będzie jej w pobliżu, żeby to zobaczyć. – Miała być u jego boku. Przegapił pięć lat i jakoś odnaleźli do siebie drogę, a ona nie przeżyła, a on jest z tego powodu głęboko zły. [He] nie mogę pozbyć się żalu z jej powodu” – dodaje Dallas.

„Zobaczymy, jak kwestionuje wszystko na samym początku sezonu 4. Nie tylko kwestionuje Powołania, ale także Boga i wszechświat oraz jego własne dobro i zło. Wyruszy w podróż do miejsca, gdzie, miejmy nadzieję, uda mu się wyjść z drugiej strony i ostatecznie zobaczyć i zrozumieć swoją rolę do odegrania w tej historii”.

Ben zmaga się z egzystencjalnym kryzysem, a jego siostra Michaela poprowadzi działania mające na celu utrzymanie łodzi ratunkowej na powierzchni, aby mogli jakoś uratować świat. „Ben jest w żałobie, a Michaela nie jest obca żałobie. Wie, jak to wygląda, ale jednocześnie zbliża się data śmierci – mówi Melissa Roxburgh. „Zmaga się z równowagą „Potrzebuję pomocy” i „Jak mogę być dla niego?” Jest napięcie, jest determinacja i są wszystkie emocje związane z tym, jak wyglądałoby to w prawdziwym życiu”.

Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji Oczywistypozostałe odcinki.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?