Skip to content

Manifest Sezon 4, część 2: Data premiery ostatnich odcinków, których akcja toczy się w serwisie Netflix — obejrzyj zwiastun

8 de kwiecień de 2023
Manifest Season 4 Part 2 Josh Dallas Melissa Roxburgh

Oczywisty szykuje się do ostatecznego zejścia.

Netflix ogłosił w piątek, że sezon 4, część 2 — który zawiera pozostałe 10 odcinków nadprzyrodzonego dramatu — pojawi się w piątek, 2 czerwca. (To o rok mniej niż data śmierci serialu 2 czerwca 2024 r.).

Sprawdź datę premiery ujawnioną w powyższym zwiastunie, a także nowe zdjęcia z ostatnich odcinków poniżej.

Oczywisty podąża za pasażerami Montego Air Flight 828, którzy wylądowali w Nowym Jorku tylko po to, by dowiedzieć się, że zaginęli od pięciu lat. Wkrótce zdali sobie sprawę, że są częścią czegoś większego, niż mogliby sobie wyobrazić.

Sezon 4, część 1 (który pojawił się w listopadzie) zakończył się, gdy Zeke użył swoich empatycznych mocy, aby uratować życie Cala, poświęcając przy tym własne. Tymczasem Angelina wchłonęła szafir i wyszła z kościoła niczym zwiastun apokalipsy.

Po tym, jak Angelina rozpętała niszczycielską szczelinę wulkaniczną, w części 2 pasażerowie stają w obliczu „surowej kontroli w świecie napędzanym nienawiścią 828er, nie mogą już rozwiązywać własnych Powołań bez stałego nadzoru ze strony pozbawionego skrupułów Rejestru 828”, zgodnie z oficjalnym streszczeniem . „Tajemniczy wypadek dostarcza złowrogich ostrzeżeń na biblijną skalę, które jeszcze bardziej zagrożą źródłom utrzymania wszystkich pasażerów”.

Gdy Michaela opłakuje swojego zmarłego męża Zeke’a, „połączy siły ze swoim dawnym ukochanym Jaredem, aby znaleźć nowe metody badania Powołań”. Tymczasem „Ben i Saanvi próbują współpracować z władzami Rejestru, co prowadzi tylko do zgubnych skutków dla pasażerów”. Ponadto mitologiczne wydarzenie „reaktywuje wypełnioną szafirem smoczą bliznę Cala, dając promyk nadziei dla samolotów 828 na przetrwanie szybko zbliżającej się daty śmierci. Ale nikczemne szafirowe moce Angeliny nadal sieją spustoszenie, prowadząc do walki między dobrem a złem aż do ich ostatniego dnia.”

Podczas gdy Zeke może nie żyć, showrunner Jeff Rake powiedział wcześniej TVLine, że jego śmierć „niekoniecznie uniemożliwia dwojgu kochankom, takim jak Michaela i Zeke, znalezienie sposobu na komunikowanie się”.

The Oczywisty szef zauważył, że ostatnia partia odcinków pojawia się „kilka miesięcy” później, a Michaela i Jared zastanawiają się, czy ożywić rzeczy. „Jared byłby pełen szacunku, a potem pojawiło się pytanie [is], „Ile czasu trzeba czekać, zanim przejdziemy dalej?” – drażnił się Rake. „To będzie pytanie, które zadają sobie zarówno Michaela, jak i Jared”.

W międzyczasie Josh Dallas nawiązał do potencjalnego romansu Bena w ostatnich odcinkach, po szokującej śmierci Grace pod koniec sezonu 3. z tej podróży, którą odbył” – powiedział Dallas w poprzednim wywiadzie. „Myślę, że jego serce zaczyna się otwierać”.

Co masz nadzieję zobaczyć w Oczywistyostatnie odcinki? Upuść swoje prognozy poniżej.

Manifest Sezon 4 Część 2Manifest Sezon 4 Część 2Manifest Sezon 4 Część 2Manifest Sezon 4 Część 2

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?