Skip to content

Lupita Nyong’o nie ujawni, kim jest nowa czarna pantera

19 de październik de 2022
l intro 1666218498

Nakia

„Czarna Pantera” miała niesamowitą ścieżkę dźwiękową, wyraźny styl wizualny i potężny przekaz o rodzinie, tożsamości i odpowiedzialności u podstaw. Po tragicznej śmierci Chadwicka Bosemana prawie nie można było sobie wyobrazić kontynuacji, ale „Czarna pantera: Wakanda na zawsze” zapowiada się jako przejmujący hołd dla pamięci zmarłego aktora. Chociaż reżyser Ryan Coogler trzyma fabułę filmu w tajemnicy, możemy zebrać kilka rzeczy z przyczepy. Chociaż główny konflikt nie jest oczywisty, łatwo zauważyć, że Wakanda wciąż opłakuje T’Challę (Chadwick Boseman). Gdy Wakanda szykuje się, by stawić czoła nowemu zagrożeniu pojawiającemu się na horyzoncie, królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright) i Nakia (Lupita Nyong’o) zostają, aby pomóc narodowi iść naprzód w obliczu T’Challa’s śmierć.

Widzowie będą oczywiście ciekawi, jak śmierć Bosemana wpłynie na film, ale to nie jedyne pytanie, które wszyscy zaprzątają głowę. Zwiastuny filmu pokazują, że kolejna postać ma przejąć rolę kolejnej Czarnej Pantery, choć ich tożsamość wciąż pozostaje tajemnicą. Jeśli szukasz więcej szczegółów w tej sprawie, to nie masz szczęścia. W niedawnym wywiadzie Lupita Nyong’o dała jasno do zrozumienia, że ​​nie będzie udzielać wskazówek na temat tożsamości następnej Czarnej Pantery. Jej przezabawna, ale zwięzła odpowiedź pozwala założyć, że aktorka będzie trzymać tajemnicę pod kluczem do premiery filmu 11 listopada 2022 roku.

Lupita Nyong’o jest oddana utrzymaniu tożsamości Czarnej Pantery w tajemnicy

Oficjalny zwiastun „Czarnej Pantery: Wakanda na zawsze” pozwala widzom rzucić okiem na super garnitur nowego bohatera. Złote akcenty kostiumu mogą sugerować, że Shuri pójdzie w ślady swojego brata. Widzowie pamiętają, że T’Challa postanowił zrezygnować ze złotych koralików na garniturze w „Czarnej Panterze”, twierdząc, że są zbyt ostentacyjne. Byłoby sensowne, gdyby Shuri dodała ten drobny szczegół do swojej zbroi, aby odróżnić się od brata. Warto jednak zauważyć, że Nakia rzadko pojawia się w żadnym zwiastunie, co może wskazywać, że oglądanie materiału filmowego Nakii byłoby głównym spoilerem. Kimkolwiek jest następna Czarna Pantera, Lupita Nyong’o zachowuje te informacje dla siebie.

Przed premierą sequela Lupita Nyong’o usiadła z The Hollywood Reporter, aby porozmawiać o swojej karierze, ale nie mówiła o bohaterze kolejnej części. „Gdybym ci to powiedziała, równie dobrze mogłabym po prostu… wpłynąć do oceanu i nigdy więcej nie być widziana” – powiedziała.

Z jednego zwiastuna filmu wynika, że ​​pływanie może być nieuniknione. Czarnym charakterem „Czarnej Pantery: Wakanda na zawsze” będzie Namor (Tenoch Huerta), znany jako Sub-Mariner i władca podwodnego królestwa Talocan. Podobnie jak T’Challa, Namor jest wspierany przez armię oddanych sojuszników gotowych do walki o swoją ojczyznę, co czyni tę postać potężnym dodatkiem do listy antagonistów Marvela.

Czy ten post był pomocny?