Skip to content

Lupin ukrywa się w części 3 Teaser

25 de wrzesień de 2022
Lupin Part 3

Pewnie, Łubin w końcu zakuliśmy Pellegriniego w kajdanki, kiedy ostatnio sprawdzaliśmy dramat Netflixa, ale problemy Assane’a są dalekie od zakończenia.

W nowo wydanym zwiastunie części 3 — zaprezentowanym w sobotę podczas globalnego wydarzenia fanów Netflix Tudum — tytułowa postać Omara Sy musi zrównoważyć bycie poszukiwanym mężczyzną z miłością do swojej rodziny. Jak może pamiętasz (a może nie pamiętasz) — to ma minęło 15 miesięcy (!) od premiery części drugiej w czerwcu 2021 r. — Assane zdołał uniknąć władz w finale i wysłał wiadomość do swojej żony Claire i syna Raoula, aby spotkali się z nim na moście, gdzie zdecydowali o imieniu swojego syna. Kiedy Assane połączył się z rodziną, oświadczył, że jego walka z Pellegrinim w końcu się skończyła, ale sprawiał tylko problemy Claire i Raoulowi i musiał odejść.

– Wrócę – obiecał Assane. – Nie zobaczysz mnie, ale będę cię pilnować. Kocham was oboje.”

„Teraz w ukryciu Assane musi nauczyć się żyć z dala od żony i syna” — czytamy w oficjalnym podsumowaniu. Ale to oczywiście nie trwa długo: „Wraz z cierpieniem, które z jego powodu znosili, Assane nie może już dłużej wytrzymać i postanawia wrócić do Paryża, aby złożyć im szaloną propozycję: opuścić Francję i rozpocząć nowe życie gdzie indziej. Ale duchy przeszłości nigdy nie są daleko, a nieoczekiwany powrót wywróci jego plany do góry nogami.

Łubin Część 3 nie ma jeszcze daty premiery; zwiastun kończy się po prostu „Już wkrótce”.

Naciśnij ODTWÓRZ powyżej, aby obejrzeć film, a następnie zapisz się w komentarzach, mając nadzieję na Część 3!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?