Skip to content

Lucifer EP Talk Usunięto sceny ostatniego sezonu, Lauren German Working Blue i Sandman’s Take on Ruler of Hell

7 de wrzesień de 2022
lucifer season 6 dvd

Lucifanowie będą cieszyć się kilkoma nowymi tańcami z Diabłem i jego przyjaciółmi, kiedy LucyferSzósty i ostatni sezon pojawia się na DVD.

Lucyfer: Szósty i ostatni sezonukaże się we wtorek, 13 września (dostępny w przedsprzedaży tutaj), zawiera wszystkie 10 odcinków z pożegnalnej procedury o nadprzyrodzonym zabarwieniu, a także kilka usuniętych scen i knebel.

Przed przybyciem zestawu DVD TVLine ponownie połączyła się z Lucyfer showrunnerów Ildy Modrovich i Joe Henderson, aby zajrzeć do niektórych wyciętych scen, ponownie odwiedzić niesławny wybryk Lauren German i ocenić Piaskunwłasne podejście do władcy piekła.

TVLINE | Jakich usuniętych scen możemy się spodziewać na zestawie DVD z ostatniego sezonu? Jakie ulubione dzieci musiałeś odrzucić?
ILDY MODROVICZ | Prawie wszystkie pochodzą z jednego odcinka i nie pamiętam, dlaczego je wycięliśmy. [Joking] Joe ich nienawidził i nie mogłem go przekonać!
JOE HENDERSON | [Playing along] Pomyślałem: „Ildy, dlaczego te sceny są takie złe?! Co myślałeś?” Nie, to zabawne, bo szybko wróciłem i obejrzałem je ponownie, i myślę, że te sceny to po prostu sceny z tkanką łączną i była to jedna z tych sytuacji, w których zdaliśmy sobie sprawę, że chcemy iść do przodu trochę szybciej.

Myślę, że w przypadku odcinka 8, z którego wycinane są sceny, były one wystarczająco duże, aby faktycznie były własnymi usuniętymi scenami, ale tak często, gdy przechodzisz przez tkankę łączną odcinków, przycinasz ich górną i dolną część, gdy zdajesz sobie sprawę, że niekoniecznie potrzebujesz tak wiele, aby ustawić się tam, gdzie się wybierasz. Tak się składa, że ​​są to dłuższe sceny, które zostały usunięte.

TVLINE | Więc wszyscy są z odcinka 8?
JOE | Wszyscy pochodzili z odcinka 8, „Save the Devil, Save the World” („odcinek z butelką”, w którym Lucyfer i spółka przeglądają książkę Lindy). Są z tego trzy sceny i to też są dobre sceny. Mają trochę więcej tekstury, trochę więcej charakteru. ale w szczególności jest to odcinek, który ma w sobie trochę gadatliwości, więc myślę, że było to „przycinanie rozpędu”, aby wszystko posuwało się do przodu.

Najlepsze cytaty telewizyjneTVLINE | Czy jest wśród nich jakieś dobro Labiryntu?
JOE | Jest w nim kilka Labiryntów. Jest kilka świetnych ujęć Lesley Ann [Brandt] w jej niesamowitym kostiumie z niebieskimi stykami i wszystkim innym. Jest tego trochę więcej. Szamotaliśmy się, próbując przypomnieć sobie, co wycięliśmy, ponieważ używaliśmy prawie wszystkiego. Staraliśmy się dać fanom wszystko!

TVLINE | Zwłaszcza z nieograniczonym czasem działania Netflix!
JOE | To zabawne, sezon 6 ma najkrótszy czas oraz najdłuższy odcinek. Nie najkrótszy zawsze [including the Fox seasons]ale to móc być najkrótszym w historii. Odcinek 3 to 42 minuty, czyli tuż przed uruchomieniem sieci, a odcinek 8 to godzina piąta [minutes]Myślę.

TVLINE | Czy przez cały czas spędzony na Netflixie było coś, z czego kiedykolwiek się wycofałeś, nawet jeśli nie musiałeś, na przykład język lub seksualność?
ILDY | [Joking] Mieliśmy tę scenę orgii, którą wycięliśmy.
JOE | Powinniśmy przedstawić to Mattowi jako „usuniętą scenę”! [Laughs] W czwartym sezonie bawiliśmy się dużo mówiąc „k-k”, ponieważ było to pytanie: „Jak jesteśmy podenerwowani, jak ciemni jesteśmy?” Mamy więc kilka usuniętych scen, w których aktorzy zrzucają bomby F prawie wszędzie, ponieważ zdaliśmy sobie sprawę, że mamy trzy sezony serialu, w których konsekwentnie nie używa się tego słowa, a także mamy program, który ludzie robią nieoczekiwanie oglądać z rodziną. Chcieliśmy więc zachować ten ton i ten świat, jednocześnie bawiąc się naszymi nowymi zabawkami. Stąd wzięła się geneza tego, że w końcu użyliśmy go w sezonie 5, pytając: „OK, jeśli zamierzamy uczynić to bardzo wyjątkową rzeczą, jak usłyszymy to w najmniej wyjątkowy możliwy sposób?” — w takim stopniu, w jakim Lucyfer jest tak małostkowy, jak to tylko możliwe.
ILDY | – Postrzelił mnie, pieprzony król. Zabawne było też to, że nasi aktorzy mówili: „Hej, jesteśmy na Netflix!” Więc nawet jeśli nie było tego nawet w scenariuszu przez połowę czasu, powiedzieliby po prostu: „Naprawdę myślę, że powinienem powiedzieć tutaj 'Jebać’”. Potem mówili, a my po prostu mówiliśmy: „Myślę, że nie powinniśmy tego tutaj używać”.
JOE | Puść F-k Cut!

Lucyfer Malcolm RankinTVLINE | Gdybym miał dżina i mógłby dać ci jeden dodatkowy odcinek… o czym by to było?
JOE | Bardzo chciałbym zrobić odcinek, w którym ponownie odwiedziliśmy postać Malcoma z pierwszego sezonu (detektyw skorumpowany z wydziału zabójstw Malcolm Graham), ponieważ Kevin Rankin był świetnym aktorem i kilka razy byliśmy bliscy powrotu do postaci w piekle. Problem polega na tym, że Kevin Rankin jest bardzo zajętym człowiekiem, ponieważ jest świetnym aktorem, ale jako nasz pierwszy złoczyńca byłoby to wspaniałe do odkrycia.
ILDY | Nie miałabym nic przeciwko pójściem do Świata Mamy, gdzie teraz są mama i Bóg, i uratowanie jakiejś strasznej sytuacji przed wydarzeniem się tam. Tam są wszyscy centaury, tak zawsze mówiliśmy. Wszystkie centaury. Albo rzecz, która [TV shows] robiłem w latach 70. i 80. to wyjazd na Hawaje! czuję się jak Lucyfer obsada na Hawajach byłaby głupia.
JOE | Mam jeszcze jedno: cały odcinek, w którym tylko Lucyfer i Ojciec Frank (w tej roli Colman Domingo) grają przez cały czas w pojedynkach na fortepianie. Żyłbym dla tego.

TVLINE | Słyszałem o dwóch rzeczach, które chcę ci przekazać. Po pierwsze, czy była kiedyś mowa o spinoffie Maze?
JOE | Zawsze mówi się o spinoffach…. Szczerze mówiąc, szczególnie na początku, tak – a potem jedną z największych rzeczy, na których skupiliśmy się na tym, aby opowiedzieć jak najwięcej historii ze wszystkimi naszymi postaciami, wiedząc, że to był nasz jedyny strzał, jak to możliwe, a następnie zakończyć sezon i następnie omówienie wszelkich spin-offów. Zwłaszcza, gdy uczyniliśmy Maze łowcą nagród, wszystkie te rzeczy, które stworzyliśmy w fantazjach, które pojawiają się w naszych głowach. Było kilka razy, zwłaszcza sezony 2, 3 i 4, kiedy widzieliśmy cały potencjał tych postaci. Następnie skupiliśmy się na tym, „Jak możemy upewnić się, że opowiadamy im każdą historię, jaką możemy z nimi, mając czas, który mamy?” A potem, jeśli kiedykolwiek będziemy mieli szczęście do przyszłych spinoffów, będziemy musieli być wystarczająco sprytni, aby znaleźć nową historię.

Najlepsze cytaty telewizyjneTVLINE | Słyszałem też, że Lauren German została kiedyś wezwana do przysłowiowego „dyrektora” za coś, co nosiła na planie….
ILDY | [Laughs] To trochę prawda, a jednak „nie ma z tego powodu kłopotów”. To było bardziej jak: „Wiesz, w tym krajobrazie, tak zabawnym, jak to było…”. Czy powinniśmy po prostu opowiedzieć historię? To było zabawne.
JOE | myślę, że Tom [Ellis] powiedział to, więc myślę, że się spóźniliśmy.
ILDY | Miała na sobie coś w rodzaju wielbłąda, które ty nosiłaś pod odzież….

TVLINE | Zostało mi opisane jako „zewnętrzny palec wielbłąda” — i nie byłem do końca pewien, co to było?
ILDY | Cóż, założyła to koniec jej spodnie i pojawiła się na planie, i to był odcinek, w którym byliśmy…
JOE | „Pewnego razu”, alternatywny wszechświat.
ILDY | Tak, to było w Obserwatorium Griffitha, a ona właśnie wyszła w nim na próbę i powiedziała: „W porządku, gotowi do drogi!” Nie chciała tego komentować, po prostu to nosiła.
JOE | Germ był najbardziej niebieskim humorem na planie, powiedziałbym. To ona zawsze była przezabawna bluźniercza i zabawiająca załogę jak najwięcej. I zasłużyli na rozrywkę, bo drogi Boże, godzin pracy każdej załogi jest dużo. Więc tak, zewnętrzny czubek wielbłąda był dla nich.
ILDY | Co zabawne w Germ, to to, że była takim heteroseksualnym mężczyzną w serialu, ale tak naprawdę była najzabawniejszą matką poza kamerą.

the-sandman-gwendoline-christie-lucifer-odcinek-10-wywiadTVLINE | Na koniec, czy miałeś okazję przyjrzeć się Netflixowi? Piaskun już adaptacja? Wszelkie myśli o Lucyferze na ich świecie (grane przez Gra o tronGwendolina Christie)?
JOE | I kochany ją. Kocham to. To zabawne, wielu fanów pytało: „Dlaczego to nie jest Tom Ellis?” Jeśli oglądasz program, to Widzieć dlaczego, ponieważ jej Lucyfer jest okrutny i brutalny, i Wspaniały. I złamałoby nam się serca, gdyby Tom Ellis zagrał tę wersję, ponieważ nasza jest bardzo słodka i uprzejma. Uwielbiam różnice i chcę napisać spin-off podróży o ich dwójce podróżującej razem po Ameryce i wpadającej w kłopoty!

Lucyfer: Szósty i ostatni sezon jest dostępny we wtorek, 13 września (dostępny w przedsprzedaży tutaj),

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?