Skip to content

Love Is Blind Reunion na żywo z trudnościami technicznymi; Netflix obiecuje streamować „tak szybko, jak to możliwe”

17 de kwiecień de 2023
love is blind live reunion delayed start

Miłość jest… spóźniona”.

Takie było oficjalne słowo Netflixa w niedzielny wieczór Miłość jest ślepa fani (w pewnym sensie) cierpliwie czekali na specjalne spotkanie na żywo z sezonu 4 aby rozpocząć transmisję strumieniową.

Pierwotnie ustawiony na początek o 8/7c, Love Is Blind Reunion na żywo jeszcze się nie rozpoczęło 22 41 Ponad 55 minut po godzinie, chociaż Netflix swoim pierwszym tweetem zasugerował, że będzie to tylko Jakieś 15 minut opóźnienia. Gigant streamingowy napisał również na Twitterze swoją „obietnicę”, że specjalny „będzie”. warte czekania”.

AKTUALIZACJA: Rozmowa o ponownym zjednoczeniu ostatecznie rozpoczęła się z około 75-minutowym opóźnieniem, ale nie była już prezentowana na żywo. “[W]jest nam niezmiernie przykro, że Love is Blind Reunion na żywo nie potoczyło się tak, jak planowaliśmy” — napisał Netflix na Twitterze. „Kręcimy go teraz i udostępnimy go w serwisie Netflix tak szybko, jak to tylko możliwe”. (Niektórzy jednak Czy podobno w stanie oglądać to na żywo, w tej chwili — w tym jeden redaktor TVLine. Hmmm.)

Zjazd na żywo, którego gospodarzami są Nick i Vanessa Lachey, to pierwsze oficjalne spotkanie z obsadą, podczas którego omawiane są najważniejsze momenty sezonu. I jest działka rozpakować się.

Sezon 4 był historyczny, a trzy pary powiedziały „tak” w piątkowym finale sezonu – najwięcej w historii serii. Członek obsady Zack również przeszedł do historii, kiedy oświadczył się Irinie, zanim zerwał i poprosił o powtórzenie z innym członkiem obsady, Bliss. Fani mają nadzieję nie tylko na wieści od Zacka i Bliss, ale także na wieści od Iriny, która służyła jako czarny charakter sezonu.

Wydarzenie na żywo poda również szczegółowe informacje na temat tego, jak radzi sobie ulubiona para fanów, Tiffany i Brett, od dnia ślubu.

Opóźniony start sprawił, że fani serialu na Twitterze wpadli w szał, dzieląc się dość zabawnymi, co prawda przesadnymi reakcjami na tę wielką hańbę.

zasługujemy na to, aby po tym wszyscy mieli to samo hasło #MiłośćIsBlindLIVE #Miłość jest ślepa pic.twitter.com/wClMHJO0ro

— T (@trinawatters) 17 kwietnia 2023 r

#Miłość jest ślepa fani próbujący obejrzeć zjazd na żywo pic.twitter.com/AawZhJww0T

— Jeffrey Walizer Jr (@JWalizerJr) 17 kwietnia 2023 r

Ja do mózgowców, którzy zdecydowali, że potrzebujemy spotkania na żywo #Miłość jest ślepa #MiłośćIsBlindLIVE pic.twitter.com/Ty9PrWG5nz

— Przez podcast Grapevine (@ThruTheVinePod) 17 kwietnia 2023 r

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?