Skip to content

Love Is Blind: After the Altar Season 2 przedstawia zwiastun i datę premiery wśród zapowiedzi rozwodowych

23 de sierpień de 2022
Love Is Blind After the Alter Season 2

„Małżeństwo nie jest łatwe”, mówi Jarrette w powyższym zwiastunie dla Miłość jest ślepa: po ołtarzu Sezon 2, który będzie miał premierę piątek, 16 września

Kontynuacja popularnej serii randkowej Netflixa przedstawia życie po eksperymencie w trzech 45-minutowych odcinkach.

„Co się stało z parami i singlami z Miłość jest ślepa Sezon 2 po ślubach? Miłość jest naprawdę ślepa, ale czy przyszłość jest niewyraźna?” pyta oficjalne streszczenie. „Podążaj za historiami Jarrette’a, Iyanny, Deepti, Shayne, Natalie i innych”, gdy serial będzie miał premierę jesienią tego roku.

Zauważalnie nieobecny z nadchodzącego zjazdu jest kontrowersyjny zawodnik Shake, który został pozostawiony przy ołtarzu przez Deepti w finale drugiego sezonu. Shake zyskał rozgłos przez cały sezon z powodu swoich niegrzecznych komentarzy na temat wagi uczestniczek, a także krytykowania wyglądu Deepti.

Po ołtarzu zwiastun pojawia się po tym, jak obie pary, które wymieniły śluby w finale, ujawniły, że się rozstają. W niedzielę, Ludzie poinformował, że Danielle złożyła wniosek o rozwód z Nickiem po roku małżeństwa.

Tymczasem Iyanna i Jarrette, którzy często kłócili się o zamiłowanie Jarrette do imprezowania, ogłosili na początku tego miesiąca, że ​​idą własnymi drogami.

„Po długim namyśle ze smutkiem dzielimy się tym, że się rozstaliśmy i rozpoczniemy proces rozwodu” – ogłosiła para 17 sierpnia na Instagramie. „Kiedy kochamy się nawzajem, nasze życie toczy się w różnych kierunkach i to jest w porządku. Podjęcie tej decyzji nie było łatwe i zawsze życzymy sobie wszystkiego najlepszego.”

Naciśnij ODTWÓRZ na Po ołtarzu zwiastun powyżej, a następnie daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?