Skip to content

Landmark Theatres wchodzi w długoterminową umowę najmu z New Jersey Closter Plaza Theatre

14 de wrzesień de 2022
landmark theatres

EKSKLUZYWNY: Sieć kin artystycznych podpisała umowę najmu pięciosalowego byłego kina CMX Market Cinemas w Closter w stanie New Jersey, znajdującego się przy 130 Vervalen Street w Closter Plaza. Nowy Landmark Closter Plaza zostanie otwarty w piątek 30 września.

Landmark modernizuje obiekt poprzez instalację nowych foteli rozkładanych w salach. Na stoisku koncesyjnym oferta zostanie poszerzona o nowe produkty, takie jak popcorn karmelowy, wegańskie ciasteczka i batony dla smakoszy, a także tradycyjne ulubione produkty kinowe, w tym produkty Coca-Cola i popcorn z prawdziwym masłem.

„Closter jest najnowszym z kilku przejęć, które firma Landmark dokonała tego lata. Ta lokalizacja pozycjonuje nas na innym kluczowym rynku w centrum społeczności, umożliwiając nam rozszerzenie oferty naszej marki na czas przed ekscytującym wakacyjnym sezonem filmowym” – powiedział prezes Landmark Theatres, Kevin Holloway.

Michael Fant, EVP for Landmark Theatres negocjował umowę w imieniu Landmark.

„Doskonałe wrażenia kinowe mają zasadnicze znaczenie dla zarządzania sprzedażą detaliczną Closter Plaza oraz dla misji Edens polegającej na angażowaniu i wzbogacaniu społeczności. Dlatego cieszymy się, że możemy ogłosić nasze nowe partnerstwo z Landmark Theatres” – powiedziała Elizabeth Furnelli, dyrektor zarządzająca i lider regionu Northeast, właściciel nieruchomości handlowych Edens. „Wiele pokoleń ludzi podzieliło się z nami swoimi wspomnieniami z filmu. Społeczność z przyjemnością dowie się, że Edens jest zaangażowany w kontynuację dziedzictwa tego miejsca dzięki dostępowi do najlepszych filmów artystycznych i premierowych, a także rozbudowanemu programowi gastronomicznemu.

Landmark Theatres niedawno otworzyło nowe lokalizacje w Scottsdale, AZ i Annapolis, MD. Przed końcem roku mają zostać otwarte dwa kolejne teatry: 10-ekranowy obiekt na przedmieściach Chicago, Glenview i 7-ekranowy Landmark Pasadena w Kalifornii, a kolejne lokalizacje zostaną ogłoszone. Obecnie sieć liczy 178 ekranów na 24 rynkach.

Czy ten post był pomocny?