Skip to content

Który brat Halstead w Chicago jest starszy?

1 de październik de 2022
l intro 1664603322

Will i Jay Halstead stoją

W świecie rodzeństwa telewizyjnego stali bywalcy „One Chicago”, dr Will Halstead (Nick Gehlfuss) z „Chicago Med” i detektyw Jay Halstead z „Chicago PD” (Jesse Lee Soffer) stali się jednym z najpopularniejszych braci małego ekranu. dzieje. Po raz pierwszy widziany razem w 2017 roku, kiedy Jay przeszedł, aby dołączyć do Willa w odpowiednio zatytułowanym odcinku 2 sezonu „Chicago Med” „Generation Gap” (na IMDb), ich dynamika była, no cóż, skomplikowana od samego początku.

Po pierwsze, Jay zawsze żałował Willa za to, jak ten ostatni, jego zdaniem, zostawił Jaya w domu z chorą matką i dominującym ojcem. Czując, że Will po prostu imprezował, kiedy opiekował się ich mamą, która zmarła na raka, Jay wydaje się uważać, że Will jest zbyt impulsywny i nonszalancki, aby można go było uznać za odpowiedzialnego dorosłego. Ze swojej strony, Will zasadniczo uważa, że ​​Jay zbyt często postępuje „zgodnie z zasadami”, a także nosi w sobie poczucie winy z powodu swojego przeszłego zachowania wobec Jaya i ich rodziny, przez co może się bronić. Ale chociaż te dwie osoby mogą czasem ze sobą kolidować ze względu na swoją historię, to jednak oboje zawsze wspierają się nawzajem i w razie potrzeby stają sobie w obronie. Tak więc, biorąc pod uwagę tę nieco naładowaną emocjami historię do rozważenia, który z braci Halsteadów z „One Chicago” jest starszym rodzeństwem?

Will Halstead jest starszy od Jaya, choć nie zawsze tak było

W chicagowskim wersecie, który obecnie się kończy, Will Halstead jest bezsprzecznie starszy od Jaya. Fakt ten został ostatecznie ustalony podczas wymiany na Twitterze w 2020 roku, która rozpoczęła się, gdy fan @szarlotka zamieścił tę prośbę: „jeden chicago stan twitter ma taką samą dyskusję o tym, kto starszy brat Halstead co miesiąc pomaga.” Nie mniej autorytet niż Jesse Lee Soffer sam odpowiedział, odpowiadając: „Will jest starszy w telewizji. Jesse jest starszy w prawdziwym życiu”.

I chociaż ten ostateczny tweet wydaje się rozstrzygać problem, warto zauważyć, że hierarchia wiekowa braci Halstead zajęła trochę czasu, aby stać się kanonem. Jak zauważył Redditor u/ell_fin, „Kiedy został wprowadzony w PD Jay, odnosi się do niego [Will] jako jego młodszy brat, ale w Med jest określany jako starszy brat, więc tak, dziury w fabule”. I, ​​jak sugeruje One Chicago Center, wydaje się prawdopodobne, że szefowie serii po prostu podjęli decyzję, aby uczynić Willa wielkim bratem tych dwóch, ponieważ „większym sensem było, aby Will był starszym bratem zamiast Jayem (nawet jeśli ich osobowości sugerują inaczej).” Strona dodała, że ​​nie wydaje się to zbyt trudne, aby ich odwrócić, biorąc pod uwagę, jak blisko Soffera a Nick Gehlfuss są pod względem wieku.

Czy ten post był pomocny?