Skip to content

Kto grał Hallie Thomas w pożarze Chicago?

9 de październik de 2022
l intro 1665258432

Hallie Thomas wygląda na szaloną

Spośród wszystkich programów „One Chicago” dostępnych dla fanów, ten, który wybierają ponad resztę, to „Chicago Fire”. Według TVSeriesFinale.com serial był oglądany częściej niż „Chicago PD” i „Chicago Med”, co czyni go najlepszym wyborem dla tych, którzy kochają wietrzne dramaty o tematyce miejskiej. Po wydaniu ponad dziesięciu sezonów jest mnóstwo doskonałych wpisów do przeżycia i, niestety, kilka mniej niż gwiezdnych rozdziałów.

Serial TV Guide zatytułowany „odświeżający”, „dobrze napisany” i „jeden z najlepszych programów w telewizji” wprowadził szeroką gamę postaci w ciągu ponad 200 odcinków, z których niektóre są ostatecznie bardziej zapadające w pamięć niż inne. Jedną z postaci, która się wyróżnia i prawdopodobnie wywarła korzystny wpływ przed jej tragicznym odejściem, jest Hallie Thomas. Zagrała w serialu lekarza, który miał trudny związek z Mattem Caseyem (Jesse Spencer). Poza tym, że była jedną z wielu par serialu, Thomas w dramacie NBC zobaczył, jak natknęła się na centrum handlu narkotykami, zanim została zamordowana i spalona.

Nie da się ukryć, że Thomas ujawniła swoją obecność w serialu, co ma sens, gdy staje się jasne, kim jest utalentowana aktorka i przez co przeszła, przygotowując się do roli „Chicago Fire”.

Teri Reeves zagrała Hallie Thomas w Chicago Fire

Aktorka Teri Reeves zagrała Hallie Thomas w dziesięciu odcinkach pierwszego sezonu „Chicago Fire”. Aktorka zrobiła wszystko, od oper mydlanych, takich jak „Dni naszego życia” i „Szpital ogólny”, po filmy takie jak „Delta czarnej strony”. Pożyczyła również swoje talenty do takich przedsięwzięć jak „Pewnego razu” jako Dorothy Gale i Marlena Olin w „The Punisher”. Jej kariera przyniosła jej kilka punktów (poprzez IMDb), ale trudno zaprzeczyć, że jedna z jej najważniejszych ról wiąże się z jej czasem spędzonym we franczyzie One Chicago.

Jej bieg jako Hallie Thomas nie był czymś, co Reeves lekceważył, i przygotowała się, aby pomóc w kultywowaniu autentycznego występu. „Zaplanowali cień ER [experience]więc poszłam do Mercy Hospital w Chicago i byłam wieczorem z lekarzem ER, a on ubrał mnie w fartuch laboratoryjny i przedstawił jako doktora Casey” – powiedziała TVequals.com. „Więc tak, muszę zobaczyć wszystko rodzaje rzeczywistych sytuacji i obserwowanie go i jego zachowania, co było naprawdę ogromną pomocą ze względu na sposób, w jaki lekarz pogotowia ratunkowego radzi sobie z szaleństwem swojej pracy [with] najciekawsze poczucie humoru i są ze sobą bardzo blisko”.

Jej pozaszkolne wysiłki były prawdopodobnie jednym z wielu czynników, które pomogły debiutanckiemu sezonowi tak dobrze odbić się na widowni domowej (poprzez Rotten Tomatoes), budując solidne podstawy dla „Chicago Fire”, aby stać się jednym z najczęściej oglądanych programów dziesięć lat po jego rozpoczęciu (za pośrednictwem Odmiany).

Czy ten post był pomocny?