Skip to content

Kto gra na stażyście Lucasa Adamsa w anatomii Greya?

14 de październik de 2022
l intro 1665750114

Niko Terho uśmiecha się

19. sezon „Grey’s Anatomy” jest już dostępny, a wraz z nim fani tego czcigodnego serialu po raz kolejny będą mogli zobaczyć wiele sposobów, w jakie moloch ABC w czasie największej oglądalności odkrył, aby wszystko było interesujące. Oprócz ciągłych przygód weteranów seriali, takich jak Meredith Gray (Ellen Pompeo), Miranda Bailey (Chandra Wilson) i Owen Hunt (Kevin McKidd), nowy sezon przynosi także nowe twarze, które zamieszają w garnku.

Jednym z nowicjuszy tego długoletniego dramatu o lekarzu jest Lucas Adams, stażysta, który debiutuje w serialu w premierze 19 sezonu „Wszystko się zmieniło”. Zgodnie z ostatecznym terminem postać jest charyzmatycznym, ale akademickim leniwym nowym stażystą, a jeśli cała oś czasu „Grey’s Anatomy” jest jakąkolwiek wskazówką, nie byłoby zbyt zaskakujące, gdyby nowa postać taka jak on mogła okazać się głównym elementem w przyszłość serialu. Ale kto gra tę nową postać i gdzie możesz sprawdzić jego poprzednie prace? Przyjrzyjmy się aktorowi grającemu Lucasa Adamsa w 19. sezonie „Grey’s Anatomy”.

Niko Terho wywarł duży wpływ w krótkim czasie

Aktorem grającym Lucasa Adamsa jest Niko Terho, który może nie był w branży aktorskiej od tak dawna, ale już wywarł wpływ. Chociaż jego pierwsza rola na ekranie pojawiła się dopiero w 2019 roku, pojawił się już w „Sweetbitter”, dramacie Starz z Tomem Sturridge’em ze słynnego „Piaskowego człowieka” i Ellą Purnell z „Yellowjackets”. W 2020 roku zagrał także Jeffa w dramacie uzależnień Bridget Smith „Sno Babies”.

Co ciekawe, Terho może być względnym nowicjuszem w branży, ale wciąż znalazł czas, aby pracować z gwiazdą „Grey’s Anatomy”, zanim jeszcze dołączył do serialu. Zarówno on, jak i Jake Borelli, który gra dr Levi Schmitt, grają główne role w komedii „The Thing About Harry” z 2020 roku.

Terho najwyraźniej dopiero zaczyna swoją karierę aktorską, a jego rola w „Grey’s Anatomy” może być tylko przepustką do ekspozycji na dużą skalę. Ponieważ jego postać będzie tu przez jakiś czas, fani dramatów szpitalnych mogą spodziewać się, że usłyszy mnóstwo młodej gwiazdy.

Czy ten post był pomocny?