Skip to content

Kret odnowiony na sezon 2

15 de luty de 2023
the mole renewed season 2

Netflix podwaja oszustwo: Kret został przedłużony na sezon 2streamer ogłosił w środę.

W serii gracze współpracują, aby ukończyć misje, które dodają pieniądze do puli grupowej — ale wśród nich jest „kret”, gracz wybrany z góry, aby sabotować ich wysiłki zarobkowe. Gracze są później przesłuchiwani, a osoba wiedząca najmniej o prawdziwej tożsamości kreta zostaje wyeliminowana.

Kret emitowany przez pięć sezonów w ABC w latach 2001-2008. Anderson Cooper był gospodarzem pierwszych dwóch sezonów, a następnie dwóch wydań dla celebrytów, prowadzonych przez Ahmada Rashada. Ponadto w 2008 roku rozpoczął się sezon odrodzenia, prowadzony przez Jona Kelleya. Alex Wagner z MSNBC przejął obowiązki gospodarza dla wersji Netflix.

Serial oparty jest na oryginalnej belgijskiej serii De Molstworzony przez Barta De Pauw, Gagę Vanhove, Michiela Devliegera i Toma Lenaertsa.

Iteracja Netflix jest częścią rosnącej listy nieskryptowanych seriali streamera, która obejmuje również Krąg, Czy to ciasto?, Miłość jest ślepa, Miłość w spektrum, Udało się!, Sprzedawanie zachodu słońca, Zbyt gorąco, by sobie z tym poradzić, Ultimatum i restartów Twardy szef I Dziwne oko.

A jeśli chcesz mieć szansę na wygranie następnej puli nagród i zdemaskowanie sabotażysty sezonu 2, casting jest teraz w programie.

Czekam na więcej Kret? Daj nam znać, zostawiając kilka komentarzy!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?