Skip to content

Koszmary Sandmana wpadają w amok w wymarzonej adaptacji Neila Gaimana od Netflix — zobacz pełny zwiastun

24 de lipiec de 2022
the sandman trailer netflix full neil gaiman

Hej, hej, nie śnij, że to już koniec — w rzeczywistości, jak pokazuje nowy zwiastun, Piaskun dopiero się zaczyna.

W związku z sobotnim panelem San Diego Comic-Con, Netflix opublikował dwuminutowe spojrzenie na nadchodzącą serię adaptacji popularnych komiksów Neila Gaimana. „Twój świat na jawie kształtują sny”, Morfeusz (grany przez Słodko-gorzki’s Tom Sturridge) mówi nam na górze filmu. „Sny i koszmary”.

W miarę rozwoju akcji widzimy ich wiele. Wielbiciele Gaimana rozpoznają wiele znanych twarzy komiksu, w tym nikczemnego złoczyńcę The Corinthian (Narcos’ Boyd Holbrook), Matthew the Raven (głos AP BioPatton Oswalt) i większe niż życie rodzeństwo Dream, takie jak Śmierć (Zabijanie EwyKirby Howell-Baptiste) i Desire (Kowboj BebopMason Alexander Park). Dodatkowo zwiastun daje nam dobry ogląd Doktor KtoJenna Coleman jako Johanna Constantine i Gra o tron’ Gwendoline Christie jako Lucyfer, władca Piekła.

Serial – który w całości pojawi się w piątek, 5 sierpnia – to „bogata mieszanka nowoczesnego mitu i mrocznej fantazji, w której współczesna fikcja, dramat historyczny i legenda są płynnie przeplatane” według Netflix. Piaskun podąży za Morfeuszem, Królem Snów — a także tymi, na których on wpłynął — i naprawi błędy, które popełnił podczas swojego długiego życia.

Naciśnij PLAY na powyższym filmie, aby obejrzeć Piaskun zwiastun (i sprawdź nową kluczową grafikę poniżej), a następnie uderz w komentarze swoimi przemyśleniami!

Kluczowa sztuka Sandmana Netflix

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?