Skip to content

Korona ujawnia swój największy szok: Prince Charles Breakdancing?!

10 de listopad de 2022
the crown prince charles breakdancing season 5 episode 5

Królewska biografia Netflix Korona dostarczył wielu oszałamiających zwrotów akcji w ciągu pięciu sezonów — ale nic bardziej oszałamiającego niż to, czego byliśmy świadkami pod koniec piątego odcinka sezonu 5.

Epizod koncentrował się wokół najstarszego syna i następcy tronu Elżbiety, księcia Karola (obecnie granego przez Drut Dominic West), próbując zmodernizować monarchię i udzielając rewelacyjnego wywiadu telewizyjnego, jednocześnie przetrwając burzę tabloidów, gdy upubliczniono prywatną rozmowę telefoniczną z jego nie tak tajną kochanką Camillą Parker-Bowles. Pod koniec odcinka Charles wygłosił przemówienie wspierające swoją organizację charytatywną Prince’s Trust, która zapewnia szkolenia i wsparcie młodzieży znajdującej się w niekorzystnej sytuacji. I wtedy zaczęła się zabawa.

W miarę upływu napisów końcowych Charles wziął udział w imprezie tanecznej dla młodych beneficjentów organizacji charytatywnej, gdy z głośników dudniły ochrypłe dźwięki klasycznego klasyka Erica B. i Rakima „Don’t Sweat the Technique”. Charles podskakiwał, patrząc, jak para tancerzy kręci się po parkiecie — a potem tancerze zaprosili Charlesa, by do nich dołączył! I zrobił! To była ulotna scena, ale niezapomniana, gdy Charles z Westa tańczył obok swoich młodych przyjaciół, nawet kucając i przybierając pozę na samym końcu.

Przyszły król Anglii, b-boy? Musimy powiedzieć: jesteśmy absolutnie zachwyceni. Korona jest często oskarżany o to, że jest zbyt duszny, ale nie było nic dusznego w tym, że Charles rozrywa go na parkiecie. Nie jesteśmy pewni, jak historycznie dokładna jest ta scena (czy tego Judi Dench nie chciała, abyśmy zobaczyli?), ale chcielibyśmy, aby Charles odtworzył ją podczas swojej koronacji w przyszłym roku.

Sprawdź ruchy księcia Karola na powyższym filmie, a następnie kliknij komentarze, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat tego, co widziałeś w sezonie 5 of Korona dotychczas.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?