Skip to content

Kandi Burruss dokucza „Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty” sezon 15, może zostać najdłużej stojącą gospodynią domową

18 de wrzesień de 2022
kandi burruss rhoa season 15 bravo

Kandi Burruss był podstawą Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty od czasu dołączenia do franczyzy Bravo w drugim sezonie. Przed sezonem 15 zdobywczyni nagrody Grammy drażni się z jej powrotem, co uczyniłoby ją najdłużej działającą gospodynią domową we wszystkich seriach.

Podczas pojawienia się na Amazon na żywo, Burruss została zapytana o swoje miejsce na zjeździe sezonu 14. Fani zakładają, że gospodynie domowe siedzące tuż obok gospodarza Andy’ego Cohena są największymi gwiazdami serialu. Burruss wyjaśnił, że „miejsce obok Andy’ego nie dotyczy tego, kto ma najwyższy staż pracy, kto zarabia najwięcej monet lub kto jest najważniejszy, ale kto był w największym bałaganie w danym sezonie”.

Dla RHOA Zjazd 14 sezonu, to Marlo Hampton i Shereé Whitfield dostąpili zaszczytu siedzenia na szczycie swoich sof obok Cohena. Burruss zauważył również, że był szczególny komentarz mówiący, że ponieważ była po przeciwnej stronie Cohena, była „na końcu drogi”, co oznaczało „że nie może wracać” na sezon 15.

„Po pierwsze, byłem pod koniec poprzedniego sezonu. Nie widziałeś mnie z powrotem w zeszłym sezonie, sezonie 14? I zgadnij co? Zobaczysz powrót do sezonu 15. Wkrótce zaczynamy od nowa. Więc znudź się mną, będziesz mieć mnie dość – wyjaśniła.

Ostateczny termin dotarł do Bravo w celu uzyskania komentarza dotyczącego RHOA Sezon 15 i zostanie zaktualizowany, gdy tylko otrzymamy odpowiedź.

Burruss dołączył do franczyzy z siedzibą w Atlancie w sezonie 2 i utrzymuje brzoskwinię nieprzerwanie przez 13 sezonów. Jeśli Burruss powróci w nowym sezonie? RHOAstała się najdłużej służącą gospodynią domową w Bravoverse, która miała tytuł przez 14 sezonów.

Vicki Gunvalson z Prawdziwe gospodynie w hrabstwie Orange trzymała pomarańczę przez 13 sezonów, ale została zdegradowana do roli „przyjaciela” w sezonie 14, zanim nie została poproszona o powrót do sezonu 15.

Jedyną inną gospodynią domową, która mogłaby dać Burrussowi szansę na najdłużej służącą gospodynię domową, jest Ramona Singer z Prawdziwe gospodynie z Nowego Jorku. Piosenkarka trzymała jabłko przez 13 sezonów od premiery serialu w 2008 roku. Jednak po sezonie 13, RHONY został wstrzymany, a przyszłość serii i jej członków obsady jest na razie nieznana.

Czy ten post był pomocny?