Skip to content

Julie and the Phantoms oficjalnie anulowane w Netflix, EP potwierdza

18 de grudzień de 2021
julie and the phantoms renewed cancelled

Netflix wysyła Julia i upiory do wiecznego spoczynku, odwołując nadprzyrodzoną komedię muzyczną po zaledwie jednym sezonie, dowiedziała się TVLine.

Producent wykonawczy Kenny Ortega potwierdził długo oczekiwane (i od dawna przerażające) wiadomości w poście na Instagramie w sobotę.

„Nasz [Julie and the Phantoms] Rodzina chce przesłać naszą miłość i niekończące się podziękowania dla naszych Fantomów na całym świecie za ogromny wylew miłości i wsparcia, które okazaliście nam od naszej premiery” – pisze Ortega. „W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Netflix nie zabierze nas na kolejny sezon. Chociaż nasze serca są zasmucone, kontynuujemy z taką dumą, co osiągnęliśmy jako zespół i rodzina, którą zbudowaliśmy podczas tworzenia Julie”.

Konkluduje: „Mamy nadzieję, że nadal będziecie za nami podążać w miarę postępów w naszej pracy i karierze. Wesołych Świąt dla was wszystkich. Życzę dobrego zdrowia, miłości i #doskonałej harmonii we wszystkim, do czego dążysz! Kenny, obsada, scenarzyści, producenci, twórcy, ekipa BC i nasz oddany[zespółNetflixa!”[Netflix[Team!”

Na podstawie brazylijskiego serialu telewizyjnego Julie e os Fantasmas, w adaptacji Netflixa wystąpiła Madison Reyes jako Julie Molina, nastoletnia muzyk, która przypadkowo przywołuje duchy zmarłych rockmanów Luke’a (Charlie Gillespie), Alexa (Owen Patrick Joyner) i Reggie (Jeremy Shada). Chłopcy pomagają Julie zrealizować jej marzenia, a ona pomaga im zrealizować ich własny niedokończony biznes muzyczny.

W obsadzie serialu znalazła się również Jadah Marie jako Flynn, najlepsza przyjaciółka Julie; Sacha Carlson Nick, pierwsza miłość Julie; Savannah May jako Carrie, nemezis Julie; Cheyenne Jackson jako Caleb, jazzowy duch o nikczemnych zamiarach; Carlos Ponce jako Ray, ojciec Julie; oraz Booboo Stewart jako Willie, kolejny duch, który nawiązuje romans z Alexem.

„Gdybyśmy mieli szczęście dostać drugi sezon, z duchami wiele by się działo” – powiedzieli we wrześniu TVLine producenci wykonawczy David Hoge i Dan Cross. „Zawsze chcieli, aby ich muzyka była dostępna na całym świecie. Jak zawsze mówi Łukasz, chcą tego połączenia z publicznością. Album numer jeden? Piosenka na szczycie list przebojów? Wszystko, czego potrzeba, aby zostać zapamiętanym dzięki swojej muzyce. Ale jak widzieliście na samym końcu, wciąż jest wiele przeszkód, które mogą stanąć im na drodze. A teraz wydaje się, że w wewnętrznym kręgu jest „przeszkoda”.

Pierwszy (i teraz jedyny) sezon serialu zdobył nagrodę dla najlepszego muzycznego momentu na MTV Movie & TV Awards 2021, po czym odebrał trzy nagrody Daytime Emmy: za wybitną oryginalną piosenkę (za „Unsaid Emily”), wybitne kostiumy i montaż wielu kamer.

Karta wyników odnowienia transmisji strumieniowej TVLine została zaktualizowana, aby odzwierciedlić Julia i upioryanulowanie. Twoje przemyślenia na temat wiadomości? Wrzuć je w komentarzu poniżej.

Jeśli podoba Ci się TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?