Skip to content

Jimmi Simpson i Clancy Brown wśród najnowszych dodatków do biografii bohatera opieki zdrowotnej „Dzieci Audrey” reżysera Ami Canaana Manna

12 de wrzesień de 2022
2 shot 5

EKSKLUZYWNY: Jimmi Simpson (Pachinko) i Clancy Brown (Dexter: Nowa krew) weszliśmy na pokład biografii Ami Canaana Manna Dzieci Audrey dla Amasia Entertainment (Dziki Tymianek Górski) i Resonate Entertainment (Siedząc w barach z ciastem), z Brandonem Michaelem Hallem (Strona wyszukiwania), Julianna Layne (Syn marnotrawny), Ben Chase (Rzecz o Pamie) i Evelyn Giovine (Zatłoczony pokój) również wpisuje się w role.

Film, który obecnie powstaje w Filadelfii, opowiada historię dr Audrey Evans (Natalie Dormer), rewolucyjnej onkologa dziecięcego, najlepiej znanej jako współzałożycielka Ronald McDonald House Charities — światowej sławy organizacji, która zapewnia zakwaterowanie i wsparcie milionom rodzin w 62 krajach na całym świecie. Pic rozgrywa się w 1969 roku i podąża za nią, gdy pojawia się na scenie jako szef onkologii dziecięcej w Szpitalu Dziecięcym w Filadelfii, kiedy wskaźnik przeżycia dzieci z rakiem wynosił mniej niż 10%. Starając się zrewolucjonizować leczenie oraz zapewnić zakwaterowanie i wsparcie rodzinom chorych dzieci, Evans przesuwa granice i wdraża podejście totalnej opieki, które do dziś przynosi korzyści milionom.

Simpson zagra nieżyjącego już doktora Dana D’Angio, życzliwego i błyskotliwego lidera w dziedzinie radioterapii onkologicznej, którego standardowe podejście do opieki kontrastuje z lekceważącym postępowaniem Audrey. Razem rozpoczynają trwające całe życie partnerstwo w pionierskich metodach leczenia raka u dzieci, które na zawsze zmieniają tę dziedzinę.

Brown przyjmie rolę dr C. Everetta Koopa, szefa Chirurgii Dziecięcej w CHOP i ewentualnego chirurga generalnego Stanów Zjednoczonych. Dr Koop jest znany ze swojej decyzji o zatrudnieniu Evans do kierowania oddziałem onkologii, choć szybko denerwuje się jej niekonwencjonalnymi metodami.

Hall wcieli się w postać dr. Briana Fausta, chętnego i utalentowanego mieszkańca Evansa, który jest głodny zmian, z Layne jako Mią McAlister, tragiczną młodą pacjentką, którą Evans bierze udział w badaniu próbnym, próbując uratować jej życie. Chase gra doktora Jeremy’ego Lewisa, przeciwnika i późniejszego mistrza Audrey, a Giovine gra Kate Watson, stoicką samotną matkę chorego na raka, która łączy się z siłą charakteru Audrey.

Julia Fisher Farbman (Współczesny bohater) napisał scenariusz, który powstał na podstawie wieloletnich badań i rozmów z Evansem, który ma teraz 97 lat i wspiera film. Farbman wyprodukuje również prywatnie finansowane zdjęcie wraz z Bradleyem Gallo i Michaelem Helfantem z Amasii. Brent Emery, Suzanne Farwell i Susan Cartsonis będą producentami wykonawczymi dla Resonate, obok Michaela Leahy’ego (Rajska autostrada), której współproducentem jest Clément Bauer. Orly Sitowitz (Star Trek: Dziwne nowe światy) jest dyrektorem obsady projektu.

Simpson jest nominowany do nagród Emmy i BAFTA, najlepiej znany z kręceń w takich serialach jak Człowiek, który upadł na ziemię, Pachinko, Star Trek: Cudowne dziecko, Ultra City Smiths, Świat Zachodu, Nierozwiązane: Morderstwa Tupaca i Notorious BIG, Czarne lustro, Hap i Leonard, Domek z kart oraz W Filadelfii zawsze jest słonecznie, pośród innych. Wśród najnowszych osiągnięć filmowych są Kawalerka 666, Najświeższe wiadomości w hrabstwie Yuba, Wytrącony z równowagi oraz Pod Srebrnym Jeziorem. Aktora niedługo zobaczymy w komedii Michaela Marena Shriver z Michaelem Shannonem, debiutem reżyserskim Charliego Daya El Tonto i komedii Thoma Harfa, Dostawa do domu.

Brown ostatnio zagrał seryjnego mordercę Kurta Caldwella Dexter: Nowa krew i pojawił się również w serialach takich jak Powstanie, Miliardy, Wyszkolony, Jeździec bez głowy, Błysk oraz Karnawał, aby wymienić tylko kilka. Wybitne osiągnięcia filmowe z ostatnich lat obejmują Obiecująca młoda kobieta, Dama i włóczęga, Ballada o Busterze Scruggsie oraz Chappaquiddick. Następnym dla aktora jest John Wick: Rozdział 4.

Hall był widziany w serialach, w tym Chloe, Strona wyszukiwania oraz Bóg zaprzyjaźnił się ze mnąoraz w filmach takich jak Impreza potworów oraz Surogata. Następnie pojawi się w dramacie Młoda żonaod scenarzysty i reżyserki Tayarisha Poe.

Layne niedawno pojawił się w indie Złom i w serialu Fox Syn marnotrawnya następnie pojawi się w filmie Świąteczna opowieść Boże Narodzeniem.in.

Chase był widziany w serialach, w tym Rzecz o Pamie oraz Prawo i porządek: przestępczość zorganizowanaoraz w filmach takich jak Ostatnia rzecz, której pragnął.

Ostatnie osiągnięcia Giovine obejmują Miasto na wzgórzu, Syn marnotrawny oraz Zło. W następnej kolejności pojawi się w serialu Apple Zatłoczony pokójprowadzony przez Toma Hollanda.

Simpson jest reprezentowany przez CAA i Hansena, Jacobsona, Tellera; Brown autorstwa CAA i Pop Art Management; Hall autorstwa Gersha i Felkera Toczka Suddlesonów; Layne przez Take 3 Talent; Chase przez Authentic Talent and Literary Management i Goodman, Genow, Schenkman; oraz Giovine przez APA i Soffer Entertainment.

Czy ten post był pomocny?