Skip to content

Jeden z najsłodszych momentów Stranger Things 4 nie był scenariuszem, mówią pisarze

5 de lipiec de 2022
stranger things hopper joyce kiss

Poniżej znajduje się spoiler lub trzy z finału sezonu Dziwniejsze rzeczy 4.

Jeden z Dziwniejsze rzeczy 4najczulsze momenty finału sezonu (wśród tak wielkiego chaosu!) został dodany przez zaangażowanych aktorów.

Niedługo w finale sezonu XXL, znanym jako „Na barana”, Joyce i Hopper (w tej roli Winona Ryder i David Harbour) odświeżają się najlepiej, jak potrafią, zanim wyruszą w kolejny etap swojej rosyjskiej odysei, kiedy ci pierwsi rzucą okiem na bliznami na ciele drugiego.

Joyce pyta Hoppera o wszystko, co przeżył, zauważając, że wciąż mają udaremnioną randkę na kolację. Ich wspólne wyobrażenie o tym, jak może wyglądać ten wieczór, doprowadziło do głodnej szminki, która wylądowała na liście 50 najdłużej oczekiwanych pierwszych pocałunków TVLine, odrzucając trzy, które były w remisie o numer 50 (przez „Deckerstar”, „CaptainSwan” i „Jolex”).

Później w finale, zanim Hopper wyrusza, by walczyć z mieszkańcem więzienia Demogorgonem i jego kumplami z Demodoga, Joyce wzywa do ostrożności, mówiąc, że nie chce organizować dla niego drugiego pogrzebu. To prowadzi do słodszego pocałunku, który był czystym ad-lib. Jako Dziwniejsze rzeczy Konto pisarzy na Twitterze ujawniło w ten świąteczny weekend: „Ten pocałunek nie został napisany w scenariuszu”, ale zamiast tego został dodany przez Rydera i Harboura w dniu kręcenia filmu.

Ten pocałunek nie był scenariuszem, Winona i David dodali go w dniu kręcenia pic.twitter.com/9vSWwYliWU

— nieznajomi pisarze (@strangerwriters) 2 lipca 2022

Konto pisarzy na Twitterze również mówiło, że „Kocham cię, człowieku” Eddiego do Dustin było dzięki uprzejmości Josepha Quinna, i że Okrzyk Lucasa „Erico, pomóż” gdy był okładany przez Jasona, został zaimprowizowany przez weterana serialu Caleba McLaughlina.

Poprzednia wersja tej historii łączyła pocałunki Joyce/Hopper. #Czwarty lipca

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?