Skip to content

Jak oglądać nominowanych do Oscara w Internecie — teraz w serwisie Netflix, HBO Max, Showtime i innych

28 de styczeń de 2023
how to watch oscar nominees streaming

Chcesz nadrobić zaległości w oglądaniu filmów nominowanych do Oscara w zaciszu własnego domu? TVLine przygotowało Cię na ten temat bardzo przydatny przewodnik po strumieniowaniu.

Kilka filmów można przesyłać strumieniowo za pośrednictwem subskrypcji Netflix, HBO Max, Peacock i innych usług. Inne można wypożyczyć lub kupić online, co ułatwia dopasowanie się do większej liczby imprez przed ceremonią rozdania Oscarów, która zostanie wyemitowana w niedzielę, 12 marca na antenie ABC.

Jeśli chcesz wybić jak najwięcej filmów przy jak najmniejszej liczbie subskrypcji, TVLine zaleca zarejestrowanie się w HBO Max i Netflix. Subskrybując te dwie usługi, możesz oglądać nieco ponad połowę głównych nominowanych z tej listy.

Wszystko Wszędzie Wszystko naraz przewodzi tegorocznej paczce Oscarów z aż 11 nominacjami, w tym skinieniem głowy dla najlepszego filmu, i jest dostępny do transmisji w Showtime. (Jeśli jesteś subskrybentem Paramount+, możesz łatwo uaktualnić swoje członkostwo, anulując swój obecny plan i zapisując się do pakietu Showtime/Paramount+).

95. ceremonia rozdania Oscarów, której gospodarzem będzie Jimmy Kimmel, zaprezentuje m.in wszystko 23 kategorie — więc będziesz chciał obejrzeć jak najwięcej godnych uwagi filmów, aby być na bieżąco. W tym celu opracowaliśmy listę niektórych głównych nominowanych, w tym najlepszy film, główny aktor / aktorka, najlepszy reżyser, najlepsze zdjęcia i najlepszy animowany film fabularny oraz miejsca, w których można je przesyłać strumieniowo. (Przeczytaj pełną listę nominacji do Oscara.)

Przewiń w dół, aby dowiedzieć się, jak transmitować tych głównych nominowanych, a następnie daj nam znać w komentarzach, co zdecydujesz się obejrzeć online.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?