Skip to content

Jak naprawdę wyglądał zestaw anatomii Greya w tym obrzydliwym momencie Izajasza Washingtona

10 de wrzesień de 2022
l intro 1662770694

Izajasz Waszyngton uśmiechający się

„Grey’s Anatomy” ma jedne z najlepszych odcinków w telewizji, a fani widzieli długą listę członków obsady przez lata. Kiedy dramat medyczny ABC zadebiutował w 2005 roku, główną obsadą byli Ellen Pompeo, Patrick Dempsey, TR Knight, Isaiah Washington, Katherine Heigl, Justin Chambers i inni. U szczytu tego klasycznego składu był szeroko nagłośniony spór między współgrającymi z „Grey’s Anatomy” Isaiahem Washingtonem i Patrickiem Dempseyem, którzy grali odpowiednio dr Prestona Burke’a i dr Dereka Shepherda. Waszyngton rzucił także homofobiczną oszczerstwo, prawdopodobnie wymierzone w partnera Knighta, zanim aktor publicznie ujawnił się jako wesoły. Waszyngton później wydał przeprosiny, za Time, ale szkoda została wyrządzona.

Chociaż po wybuchu kręcił sceny „Grey’s Anatomy”, Washington został ostatecznie zwolniony w 2007 roku, a jego kardiochirurg został usunięty z serialu, gdy porzucił dr Cristinę Yang (Sandra Oh) przy ołtarzu w finale trzeciego sezonu . Aktor przyznał, że strzelanie zaskoczyło go po tym, jak przeprosił i zrobił wszystko, o co go poproszono po incydencie z oszczerstwem, w tym nagranie PSA dla GLAAD. „Jestem zasmucony wynikiem” – powiedział Entertainment Weekly. „Wróciłem pod ogromnym przymusem i stresem i myślałem, że wykonuję pracę, do której zostałem zatrudniony. Myślałem, że to przemówi o mojej przyszłości w „Grey’s”, ale najwyraźniej nie była to ta sama wizja Sieć i studio miały dla mnie.”

Więc co się stało?

Isaiah Washington był fizyczny z Patrickiem Dempseyem, a incydent zakończył nagrywanie

Ożywiona rozmowa Isaiaha Washingtona z jego partnerem z „Grey’s Anatomy” Patrickiem Dempseyem została szczegółowo opisana w książce Lynette Rice „How to Save a Life: The Inside Story of Grey’s Anatomy”. Ale to nie była tylko wojna na słowa. W książce producent Mark Wilding przypomniał, że jedna z gwiazd spóźniła się pewnego dnia na plan, więc druga postanowiła dać mu posmakować własnego lekarstwa. – Potem jakby eksplodował – powiedział Wilding. „Wdali się w kłótnię, a potem, zanim się zorientujesz, walczyli fizycznie”.

Pisarz Harry Werksmen powiedział, że Waszyngton popchnął Dempseya na ścianę i powiedział mu: „Nie możesz rozmawiać ze mną tak, jak rozmawiasz z tym małym k… TR” na People. Członek załogi Marty Carrillo dodał, że po tym, jak Waszyngton przybił Dempseya do ściany, Katherine Heigl i James Pickens Jr. przerwali walkę. „Wszyscy musieli opuścić plan” – dodał, za Today. „Wszyscy poszli do [showrunner] Shonda [Rhimes’] biuro … Ludzie krzyczą, to na pewno, ale fizyczne rzeczy są bardzo rzadkie. Nigdy wcześniej tego nie widziałem.

Podczas gdy Waszyngton stracił główną rolę w serialu, jego postać wróciła po latach. W 2014 roku The Hollywood Reporter ogłosił, że Waszyngton powróci do „Grey’s Anatomy” na jeden odcinek, aby pomóc zamknąć fabułę postaci Sandry Oh, Cristiny Yang. „Ważne jest dla mnie, aby podróż Cristiny przebiegała dokładnie tak, jak powinna. Burke jest dla niej niezbędny – opowiada jej historię, że zataczamy koło, kiedy musimy właściwie pożegnać się z naszą ukochaną Cristiną Yang” – powiedział Rhimes w oświadczeniu.

Czy ten post był pomocny?