Skip to content

Isabel May pokochała intensywny trening na kowbojskim obozie w 1883 r.

30 de sierpień de 2022
l intro 1661832539

Isabel może się uśmiechać

Telewizyjne imperium Taylora Sheridana żyje i ma się dobrze dzięki jego zbiegłemu hitowi „Yellowstone” w Paramount Network. Jego sukces doprowadził do powstania „1883”, prequelu Sheridana do „Yellowstone”, który opowiada historię pochodzenia rodziny Dutton i ich ogromnego rancza w Montanie Oryginalna gwiazda Paramount+ to prawdziwi małżonkowie Tim McGraw i Faith Hill jako James i Margaret Dutton, którzy wyruszają w podróż na zachód w poszukiwaniu lepszej przyszłości dla swojej rodziny. „1883” został dobrze przyjęty zarówno przez krytyków, jak i przemysł rozrywkowy. , z 88% krytyczną oceną dla Rotten Tomatoes i trzema nominacjami do Emmy podczas 74. Primetime Emmy Awards.

Widzowie uwielbiają westerny Sheridana, ponieważ zachowują standard autentyczności stylu życia. Sheridan nie tylko obsadza w swoich programach wielu prawdziwych kowbojów, ale także każe aktorzy uczęszczać na obóz kowbojów przed produkcją w swoich projektach. W filmie zza kulis z obozu kowbojów w „1883” Sheridan zauważył: „Nie ćwiczę z moimi aktorami. ”. Obóz pomaga aktorom wygodnie jeździć konno i wykonywać podstawowe rzeczy, które robią kowboje, takie jak ciągnięcie na linie i wypasanie bydła.

Chociaż obóz kowbojów może być dość intensywny, jedna szczególna gwiazda „1883”, Isabel May, doceniła to, jak przygotowuje obsadę do odgrywania swoich ról i ucieleśnia fizyczność prawdziwych osób, które podróżowały konno i wozem.

Isabel May nazwała obóz kowbojski „marzeniem”

W „1883” Isabel May gra bystrą córkę Jamesa i Margaret, Elsę Dutton. Narratorka przez większość serialu, w trakcie sezonu wyrasta na prawdziwą kowbojkę. Według May, prawdziwe życie mogło imitować pod tym względem sztukę. Pojawia się na „Pokaz Kelly Clarkson” ujawniła, że ​​dorastając w Los Angeles, wcale nie była zaznajomiona z kowbojskim stylem życia. Doprowadziło to do tego, że zaczęła obóz kowbojski tydzień wcześniej niż wszyscy inni. Przytoczyła swoje pragnienie, by stać się naturalną na koniu, jako pomoc w przezwyciężeniu wszelkich obaw związanych z jazdą na nich.

May w wywiadzie dla The Hollywood Reporter szczegółowo opisał doświadczenia z obozem kowbojów, mówiąc, że „składało się to z całodziennej jazdy z awanturnikami, w zasadzie zepsucia, zepsucia i pocenia się jak szalony”. Ogólnie rzecz biorąc, obóz był zarówno pouczający dla postaci, jak i sam w sobie wspaniałym doświadczeniem. „…wstawanie o 7 rano każdego dnia i jazda przez tę piękną okolicę była zabawą i kolejnym marzeniem” – dodała. „Więc miałem czas. Nie miałem zbyt wiele czasu, ale miałem czas na przygotowanie”.

Obóz kowbojów może być rygorystyczny, ale nie może się równać z tym, jak wyglądało życie tych, którzy podróżowali po Ameryce w XIX wieku. Omawiając perspektywę, jaką zyskała dzięki filmowaniu „1883”, May powiedziała: „To zadziwiające, jak wiele sposobów można było skrzywdzić lub zabić. było najtrudniejszą częścią tego.”

Czy ten post był pomocny?