Skip to content

Huragan Ian: korsałowie z Tampa Bay przenoszą operacje piłkarskie do Miami w prognozie „bliskiej najgorszego scenariusza”

27 de wrzesień de 2022
GettyImages 1243530766

Ponieważ National Hurricane Center przewiduje „prawie najgorszy scenariusz”, gdy w czwartek huragan Ian ma uderzyć w brzeg w Tampa Bay, Tom Brady i Buccaneers postanowili zejść do Miami na zaplanowany w ten weekend mecz piłki nożnej w niedzielę wieczorem przeciwko Patrick Mahomes i szefowie Kansas City. Pojedynek w namiocie ma się odbyć na stadionie Raymonds James w Tampie i będzie transmitowany na antenie NBC o 20:20 czasu wschodniego.

The Bucs ogłosili, że będą korzystać z kompleksu treningowego Miami Dolphins’ Baptist Health Training Complex w Miami Gardens na Florydzie od środy, ponieważ delfiny „zakończą przygotowania na boisku do środy rano” i udali się do Cincinnati, aby zmierzyć się z Bengalami w ten weekend .

Zgodnie z wydanym właśnie oświadczeniem zespołu: „Od poniedziałkowego popołudnia nie było żadnych zmian w planach meczu Tampa Bay z Kansas City Chiefs na Raymonds James Stadium w niedzielę wieczorem, a rozpoczęcie zaplanowane jest na 20:20 czasu wschodniego. NFL, w porozumieniu z drużyną i lokalnymi urzędnikami, będzie nadal monitorować sytuację.

W związku z tym, że w tym tygodniu w rejon zatoki może uderzyć huragan Ian, korsarze z Tampa Bay przygotowali plany awaryjne na przygotowania do niedzielnego meczu z Kansas City Chiefs w tym tygodniu.

Drużyna opuści Tampę we wtorek i przeniesie swoją działalność piłkarską do hrabstwa Miami-Dade. Oczekuje się, że Buccaneers będą ćwiczyć w kompleksie treningowym Miami Dolphins’ Baptist Health Training Complex w Miami Gardens na Florydzie, od środy do przygotowań do końca tygodnia 4, jeśli to konieczne. Delfiny grają w Cincinnati w czwartym tygodniu i do środy rano zakończą przygotowania na boisku.

Od poniedziałkowego popołudnia nie ma żadnych zmian w planach meczu Tampa Bay z Kansas City Chiefs na Raymonds James Stadium w niedzielę wieczorem, a rozpoczęcie zaplanowane jest na 20:20 czasu wschodniego. NFL, w porozumieniu z przedstawicielami zespołu i lokalnymi, będzie nadal monitorować sytuację.

Jutro przeniesiemy nasze operacje piłkarskie do hrabstwa Miami-Dade i będziemy ćwiczyć w ośrodku Dolphins. W niedzielnym harmonogramie meczów nie wprowadzono jeszcze żadnych zmian.#GoBucs https://t.co/x8qev5xfJc

— Buccaneers Tampa Bay (@Buccaneers) 26 września 2022

Oczekuje się, że Ian będzie wielkim huraganem na krótko przed dotarciem do Zatoki Tampa, z wiatrem zbliżonym do 100 mil na godzinę. Przewiduje się, że powolna burza zrzuci ulewne deszcze na region, a jej cyrkulacja w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara gromadzi wodę i tworzy przedłużoną falę sztormową o długości 5-10 stóp zarówno na plaży, jak i wewnątrz zatoki.

Ostrzeżenie przed huraganem zostało wydane przez NWS dla regionu w poniedziałek wieczorem, według Tampa Bay Times. Szkoły w okolicy zostały zamknięte przed burzą, a międzynarodowe lotnisko St. Pete-Clearwater zrobi to samo wtorkowy raport ABC News and the Times. Obowiązkowe nakazy ewakuacji zostały wydane dla części trzech lokalnych powiatów.

Czy ten post był pomocny?