Skip to content

House of Cards, aresztowany rozwój, którego brakuje w planie reklamowym Netflix — jakich innych programów brakuje?

5 de listopad de 2022
house of cards

Chcesz oglądać oryginały Netflix, takie jak Domek z kart oraz Aresztowany rozwój? W takim razie będziesz musiał postarać się o plan, który nie będzie zawierał reklam.

Nowy plan streamera z reklamami oficjalnie zadebiutował w USA w czwartek i ma niższą cenę: 6,99 USD miesięcznie, mniej niż połowę ceny obecnego planu Standard (15,49 USD / miesiąc). Ale brakuje też kilku kluczowych tytułów, w tym oryginalnych seriali Netflix, takich jak Domek z kart oraz Aresztowany rozwójwedług naszej siostrzanej strony Różnorodność.

Oprócz tych dwóch programów w abonamencie z reklamami nie można przesyłać strumieniowo następujących programów telewizyjnych: Światła piątkowej nocy, Dobre dziewczyny, Dobre miejsce, Ostatnie Królestwo, Magicy, Nowa dziewczyna oraz Peaky Blinders. (Netflix nie opublikował jeszcze pełnej listy programów niedostępnych w nowym planie).

Dlaczego więc te programy nie są dostępne? Sprowadza się to do umów licencyjnych z firmami produkcyjnymi, które nie zostały dopracowane. Netflix ostrzegł, gdy po raz pierwszy ogłosił plan z reklamami – który obejmuje od 4 do 5 minut reklam na godzinę – że „ograniczona liczba” tytułów nie będzie dostępna w momencie premiery „z powodu ograniczeń licencyjnych”.

AKTUALIZACJA: Wcześniejsza wersja tego posta zawierała kilka tytułów, w tym Korona oraz Kobra Kaiponieważ nie jest dostępny w abonamencie z reklamami, per Różnorodnośćale Netflix potwierdza, że ​​te tytuły są rzeczywiście dostępne do streamowania w nowym planie.

Czy brak takich dużych programów zmniejsza prawdopodobieństwo przejścia na Netflix z reklamami? Kliknij poniższe komentarze, aby podzielić się swoimi przemyśleniami.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?