Skip to content

Hill House EPS Mike Flanagan, Trevor Macy odchodzą z Netflixa na Amazon

2 de grudzień de 2022
mike flanagan leaving netflix amazon deal 2023

Mike Flanagan i Trevor Macy przygotowują się do nawiedzenia zupełnie nowego streamera.

Duet z tyłu Nawiedzony Dom na Wzgórzu, Nawiedzenie Bly Manor i więcej horrorów Netflix podpisało umowę produkcyjną – za pośrednictwem ich Intrepid Pictures – z Amazon Studios, jak donosi nasza siostrzana witryna Deadline.

„Amazon to studio, które od dawna podziwiamy” – powiedzieli Flanagan i Macy w oświadczeniu dla Deadline. „Ich zaangażowanie w tworzenie przełomowych seriali i treści jest zgodne z etosem tego, co zbudowaliśmy w Intrepid. Nie możemy się doczekać współpracy z całym zespołem Amazon, gdy będziemy wprowadzać naszą markę produkcji gatunkowych do serwisu i odbiorców na całym świecie”.

oprócz Dom na Wzgórzu oraz Dwór BlyFlanagan i Macy również stoją za Netflixem Pasterka oraz Klub Północy. Ponadto są producentami wykonawczymi nadchodzącej limitowanej serii usługi przesyłania strumieniowego Upadek rodu Usherów. Zgodnie z ostatecznym terminem ich umowa z Netflix wkrótce się skończy, a przed dołączeniem do Amazon spotkali się z kilkoma streamerami.

W październiku para powiedziała TVLine, że nie ma obecnie planów kontynuacji Natarczywy sezonu, ale temat ten był często omawiany na Intrepid.

„Co sprawia, że Natarczywy the Natarczywy, a czy i jak moglibyśmy ponownie do tego podejść, jest to coś, o czym często rozmawiamy, ponieważ zawsze zostawialiśmy te drzwi otwarte” – powiedział Flanagan. “[But] nie chcemy tego robić tylko po to, żeby to zrobić”.

Dodano Macy: „Nie wszystko jest Natarczywy. Sporo się z tym zmagamy, ponieważ wspaniale byłoby zrobić kolejny, ale musisz być rygorystyczny co do tego, co to jest, a co nie.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?