Skip to content

Heckler rzuca pełną puszkę piwa w komiksie stojącym Ariel Elias, a jej „bezbłędna” reakcja skłania Jimmy’ego Kimmela do zarezerwowania jej na swój program

11 de październik de 2022
Screen Shot 2022 10 10 at 3.38.21 PM

W ciągu miesięcy, odkąd Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka podczas rozdania Oskarów, komiksy stand-up były często atakowane na scenie przez niekontrolowaną publiczność. Ostatni incydent miał miejsce w ten weekend, kiedy komik Ariel Elias znalazł się dosłownie pod ostrzałem na scenie w Point Pleasant Beach w stanie New Jersey.

Elias przeprowadzała pytania i odpowiedzi z członkami publiczności w ramach swojego występu, gdy kobieta na widowni zapytała: „Czy głosowałeś na Donalda Trumpa?”

Po próbie ucieczki komik zażartował: „Dlaczego zadajesz mi to pytanie, skoro wiesz, że jestem jedynym Żydem w pokoju? Chcesz mnie zabić?

Kobieta wróciła do niej.

– Z twoich żartów mogę powiedzieć, że głosowałeś na Bidena – powiedziała.

To spowodowało, że Elias zdjął (werbalne) rękawiczki.

„Mogę powiedzieć po tym, że wciąż mówisz, kiedy nikt cię nie chce, że głosowałeś na Trumpa” – odpowiedział komik na wielkie okrzyki publiczności.

Zaledwie kilka sekund później kufel piwa przepłynął przez pokój i rozprysnął się o ścianę za Eliasem, któremu opadła szczęka. To, co zrobiła później, sprawiło, że znani komicy i inni nazywali ją „bohaterem” i „aktem klasowym”.

Jimmy Kimmel później powiedział online pozwolił Eliasowi zadebiutować późnym wieczorem w swoim programie — termin potwierdzony w poniedziałek z rzecznikiem prasowym Jimmy Kimmel na żywo! że producenci są w kontakcie i szukają dla niej randki.

„Gdy tylko podniosłem piwo i poczułem, że nadal jest w nim płyn”, powiedział Elias Newsweek dzisiaj: „Wiedziałem, że muszę to wypić. To był jedyny sposób na wyzdrowienie. Poza tym nagle naprawdę potrzebowałem drinka, więc naprawdę się udało”.

Tłum z Jersey wiwatował i od tego czasu dołączyli Kimmel, Whitney Cummings, Patton Oswalt, Jim Gaffigan i wielu innych. Zobacz ich tweety poniżej.

Właściciel klubu powiedział, że to nie kobieta rzuciła piwem, ale jej mąż, który dzielnie uciekł z miejsca zbrodni.

„Klub wnosi przeciwko niemu zarzuty” – powiedział komik. „Nie, bo żeby to zrobić, musiałbym wrócić do Point Pleasant Beach i nie robię tego, chyba że ktoś mi za to zapłaci”.

pic.twitter.com/jV6tCMJoZl

— Ariel Elias (@Ariel_Komedia) 9 października 2022

Komicy w całym kraju wyrazili zaniepokojenie naśladowcami niemal natychmiast po tym, jak rozdanie Oscarów usłyszano na całym świecie.

„Teraz wszyscy musimy się martwić, kto chce być następnym Willem Smithem w klubach komediowych i teatrach” – powiedziała komik Kathy Griffin dwa dni po publicznym ataku Smitha na Rock.

Mijające miesiące dowiodły przewidywalności Griffina, gdy Dave Chappelle został fizycznie zaatakowany w Hollywood Bowl, TI wdarł się na scenę w Atlancie i zabrał mikrofon komikowi, który się z niego wyśmiewał, a komik Sampson McCormick został uderzony przez członka widowni podczas jego pokaz w Win-River Resort & Casino w Redding.

Zapytany konkretnie, czy uważa, że ​​jej incydent był wynikiem klapsa z Oscarami, Elias zaprzeczył: „Nie. Nie sądzę, że powód, dla którego ludzie w tym kraju są podenerwowani i podatni na przemoc, nie ma nic wspólnego z tym, że jedna celebrytka bije inną celebrytę podczas rozdania nagród, którego prawie nikt nie oglądał. Tak jak Trump jest symptomem, tak samo było z „policzkiem”. My jako społeczeństwo jesteśmy tak głęboko pogrążeni w traumie, od masowych strzelanin, przez Covid, po katastrofy klimatyczne, i mamy bardzo mały dostęp do zdrowia psychicznego. Zakopujemy te rzeczy, a następnie działamy pod wpływem impulsu i szukamy łatwej odpowiedzi na pytanie, dlaczego przemoc ma miejsce, gdy jest o wiele bardziej bałagan.

To jest jak skała równowaga, @kasia_komedia. Mam nadzieję, że twój heckler ma teraz kaca i nienawidzi życia. https://t.co/rDCF9Cmoc1

— Patton Oswalt (@pattonoswalt) 9 października 2022

Ariel nie zajmowała się nawet materiałami politycznymi. Pijany ohyd pragnął tego, czego pragnie każdy MAGAT — żalu i zemsty. I zmienią rzeczywistość na ich oczach, aby ją uzyskać. – BRZMI, jakbyś głosował na Bidena. https://t.co/rDCF9Cmoc1

— Patton Oswalt (@pattonoswalt) 9 października 2022

Dla wszystkich, którzy chcą śmiać się z komiksów za to, że nie zapisaliśmy się na fizyczne ataki i nie stawiamy na piedestale, weź kupkę peekie. @kasia_komedia jesteś klasą. https://t.co/dJSahKnJDL

— Whitney Cummings (@WhitneyCummings) 9 października 2022

Bohater wśród nas. https://t.co/OpksWefuBu

— George Takei (@GeorgeTakei) 9 października 2022

Umm… TAK WIELE rzeczy do powiedzenia na ten temat, ale najważniejsze jest to, że @kasia_komedia jest super zabawna i totalna klasa. https://t.co/twi2CBKr5K

— Jim Gaffigan (@JimGaffigan) 9 października 2022

Czy ten post był pomocny?