Skip to content

Heartstopper: Czy ta usunięta scena przygotowuje sezon 2 „Ship for [Spoiler]?

2 de styczeń de 2023
heartstopper cast.jpg.webp

Miłość rozkwitnie między dwiema kolejnymi postaciami z serialu Powstrzymujący serce garść? Wygląda na to, że ta nowo wydana usunięta scena z sezonu 1 wszystko jest możliwe.

W klipie z noclegu Charliego, Tao, Isaaca i Elle, który został wycięty z odcinka 5 (zobacz go powyżej), Elle (Yasmin Finney) dzieli intymną chwilę ze swoją sympatią Tao (William Gao). Przyznaje, że tęskniła za nim od czasu przeniesienia się z transfobicznej Truham do siostrzanej szkoły Higgs. Zapewnia również Tao, który nigdy nie jest sam, ale zawsze boi się samotności, że jest przy nim. Kiedy przytula się do niego, lecą charakterystyczne iskry — iskry, co do których możemy mieć tylko nadzieję, że zamienią ich w parę w sezonie 2.

Seria romansów dla nastolatków (która została odnowiona na sezony 2 oraz 3) dodał czterech członków obsady przed drugim sezonem, który jest obecnie w produkcji. Leila Khan zadebiutuje jako profesjonalna aktorka po wygraniu roli uczennicy Higgsa Sahar Zahid w otwartym castingu. Bradley Riches, który grał ucznia Truhama w sezonie 1, ponownie zagra ucznia Truhama w sezonie 2, tyle że teraz wspomniany uczeń będzie miał imię: James McEwan.

Ponadto romantyczne życie naszego ukochanego pana Ajayi zmieni się na lepsze (trzymam kciuki) wraz z obsadą Nimy Taleghani w roli kolegi nauczyciela Truham, pana Farouka. I wreszcie, Jack Barton został wybrany do roli Davida Nelsona, który wydaje się być najbardziej znienawidzoną postacią od czasów Bena i Harry’ego.

Czytelnicy TVLine z pewnością wydają się gotowi na więcej Powstrzymujący serce załoga. Dziewięćdziesiąt sześć procent widzów, którzy wzięli udział w ankiecie przeprowadzonej po naszym podsumowaniu końcowym, przyznało mu ocenę „A”.

Obejrzyj usuniętą scenę, naciskając PLAY powyżej, a następnie powiedz nam w komentarzu poniżej: Wysyłasz Elle i Tao?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?