Skip to content

Hannah Gadsby atakuje szefa Netflix Teda Sarandosa o obronę Dave’a Chappelle’a: „Pieprzyć ciebie i twój kult niemoralnego algorytmu”

18 de październik de 2021
hannah gadsby

Oszołomiony szef Netflix, Ted Sarandos, spotyka się z nową krytyką ze strony jednej z jego własnych gwiazd: Hannah Gadsby.

Współdyrektor Netflixa znalazł się w tym tygodniu coraz bardziej pod ostrzałem za stanie obok prawa streamera do emisji transfobicznego stand-upu Dave’a Chappelle’a Bliżej. W środę Sarandos podwoił swoją obronę Chappelle, mówiąc swoim pracownikom w wewnętrznej notatce, że… Bliżej „nie przekłada się bezpośrednio na szkodę w świecie rzeczywistym” dla społeczności LGBTQ.

„Ciężko pracujemy, aby zapewnić, że zmarginalizowane społeczności nie są definiowane przez jedną historię” – dodał Sarandos w notatce. „Więc mamy Edukacja seksualna, Pomarańcz to nowa czerń, Kontrola Z, Hannah Gadsby i Dave Chappelle wszyscy w serwisie Netflix. Kluczem do tego jest zwiększenie różnorodności samego zespołu ds. treści”.

Wczesny piątek, Gadsby — która zyskała rozgłos dzięki specjalnemu standupowi na Netflixie Nanette (i uzupełnił to o drugą specjalność Douglas) — zabrała się do mediów społecznościowych, aby wyjaśnić, że nie podoba jej się krzyk jej szefa.

„Hej Ted Sarandos”, napisała na Instagramie. „Tylko krótka notatka, aby poinformować cię, że wolałbym, gdybyś nie wciągał mojego imienia do swojego bałaganu. Teraz muszę radzić sobie z jeszcze większą nienawiścią i gniewem, które fani Dave’a Chappelle’a lubią na mnie spuszczać za każdym razem, gdy Dave dostaje 20 milionów dolarów na przetworzenie swojego emocjonalnie skarłowaciałego, częściowego spojrzenia na słowa. Nie zapłaciłeś mi wystarczająco dużo, by poradzić sobie z rzeczywistymi konsekwencjami gwizdania psa z nienawiścią, którego nie chcesz uznać, Ted. Pieprzyć ciebie i twój kult amoralnego algorytmu… Robię gówno z większą ilością kręgosłupa niż ty. To tylko żart! Zdecydowanie nie przekroczyłem granicy, ponieważ takiej nie ma.”

Pracownicy Trans i sojusznicy z Netflix planują strajk 20 października w proteście przeciwko zdecydowanej obronie Chappelle przez Sarandos.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasz cotygodniowy biuletyn. Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?