Skip to content

Hannah Dodd opowiada o Bridgerton Recast Prep („Ona jest piękną postacią”), jej nadzieje na Big Love Story sezonu 3

30 de lipiec de 2022
Hannah Dodd

Hannah Dodd, która obecnie występuje w Lifetime’s Kwiaty na poddaszu: pochodzenie (finał sezonu odbędzie się dziś wieczorem o 8/7), wkrótce zostanie przeniesiony do ery regencji.

Angielska aktorka w maju dołączyła do hitu Netflix Bridgerton w sezonie 3, zastępując oryginalnego członka obsady Ruby Stokes jako Francescę. (Stokes zagrał w sezonach 1 i 2 jako sześcioro najstarsze dziecko Lady Violet, zanim opuścił serial, by zagrać w innej produkcji Netflix Lockwood & Co.)

„Jestem bardzo podekscytowany” – mówi Dodd dla TVLine. „Wszyscy byli tacy cudowni. Chcę po prostu wykonać dobrą robotę.”

Nadchodzący sezon serialu Netflix będzie kontynuacją historii miłosnej Penelopy i Colina, a Penelope będzie szukała męża i poniosła spektakularną porażkę z powodu braku pewności siebie. Wchodzi Colin, który oferuje jej mentoring w zakresie pewności siebie, jednocześnie zmagając się z tym, czy jego uczucia do Penelope są naprawdę przyjazne.

Naprawdę podobała mi się historia Colina i Penelope”, mówi Dodd o parze, „więc naprawdę nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak to wyjdzie w naszej wersji”.

Po przeczytaniu sześciu z ośmiotomowej serii Julii Quinn Dodd zaczął od opowiadania Franceski, „ponieważ nie wiedziałem, w co się wpakowałem, ale musiałem to jak najszybciej przeczytać. To taka piękna książka, a ona ma taki piękny charakter. Naprawdę nie mogę uwierzyć, że mogę ją zagrać.

„Wiem, co ludzie o niej myślą, więc zrobię co w mojej mocy” – dodaje.

Jak się czujesz po dołączeniu Hannah Dodd? Bridgerton jako Francesca? Co masz nadzieję zobaczyć w sezonie 3? Daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?