Skip to content

Gwendoline Christie Sandmana: Bielizna modelująca to piekło i inne post-finałowe przemyślenia od samej Lucyfera

9 de sierpień de 2022
the sandman gwendoline christie lucifer episode 10 interview

Ostrzeżenie: ten post zawiera spoilery z Piaskun finał.

W PiaskunW czwartym odcinku Morfeusz wyrusza do piekła i staje twarzą w twarz z Lucyferem. Władca Śnienia szuka magiczny hełm, który został mu odebrany przed laty; Krótko mówiąc, jeden z mieszkańców Piekła ma to, a Morfeusz musi stoczyć metafizyczną (i, cóż, fizyczną) bitwę, aby odzyskać upragniony obiekt. Jego przeciwnik? Sama Księżniczka Ciemności.

Walka staje się zacięta i w pewnym momencie wygląda na to, że Morfeusz już nie żyje. Ale po stanowczym przemówieniu Matthew the Raven Morfeusz wstaje i pokonuje Lucyfera, który nie znosi dobrze straty.

„Pewnego dnia, Morfeuszu, zniszczymy cię” – grozi. „Do tego dnia, Światłonośca”, mówi na pożegnanie, odchodząc zwycięsko.

A potem nie widzimy Lucyfera ponownie, aż do finału sezonu… w którym okazuje się, że w międzyczasie wyraźnie dręczyła się tą sprawą. (Przeczytaj pełne podsumowanie.) Gwendoline Christie gra bajecznie piekielną postać w adaptacji Netflix ukochanych powieści graficznych Neila Gaimana, a kiedy TVLine rozmawiała z Gra o tron alum, zaczęliśmy od poproszenia o jej wkład w to, co szatan robi, aby się uspokoić.

the-sandman-finale-gwendoline-christie-odcinek-10-wywiadTVLINE | Jak Lucyfer liże jej rany po tak strasznej przegranej z Morfeuszem? Nie widzimy jej przez jakiś czas. Jak wygląda dbanie o siebie w piekle?

Samoopieka w piekle. [Laughs] Cóż, wyraźnie dotyczy to czerwonego satynowego szlafroka. Czas naprawdę się zrelaksować. Każdy rodzaj gorsetu, bielizny kontrolnej, bielizny modelującej jest wyrzucany. Byli proste w szatę i myślę, że prawdopodobnie wyładowuje wiele biernej agresji na Mazikeen. Na szczęście Mazikeen wydaje się mieć nieskończoną cierpliwość, a może nawet to lubi? Wyobrażam sobie, że było ich mnóstwo, szturmując te marmurowe korytarze, przeklinając, krzycząc na demony, wpatrując się w ogień i planując ostateczną zemstę.

TVLINE | Uwielbiam to, że ustaliłeś, że bielizna modelująca to piekło. Żarty na bok, widzimy ją na końcu, pragnącą zemsty na Morfeuszu. Jak to jest z istotą o jej mocy?

Myślę, że jest to całkowicie pochłaniające, ponieważ jeśli pomyślisz o Lucyferze, Lucyfer był ulubieńcem Boga i jest to najbardziej uprzywilejowana pozycja, w jakiej może być każda rzecz. tego i całego wstydu, który się z tym wiąże? Czuję, że Lucyfer musi po prostu sprawić, by to zadziałało, a co za tym idzie, musi czerpać przyjemność, ale być może powierzchowną przyjemność, z tej tortury. Myślę, że Lucyfer jest naprawdę dość znudzony torturowaniem masochistów. Tak naprawdę nie ma dokąd pójść. Masochista jest zawsze ostatecznie tym, który kontroluje, i myślę, że bycie pokonanym przez Dream jest tak naprawdę ostateczną zniewagą.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?