Skip to content

Gra Squid ustanawia rekord Netflix, miażdżąc Bridgerton jako największy debiut

12 de październik de 2021
squid game ratings netflix record

Gra w kalmary jest zwycięzcą Netflixa.

Opierając się na podobno solidnej początkowej premierze, koreańska seria około 456 osób, które są zwabione do grania w (niewiarygodnie) śmiercionośne wersje gier dla dzieci obecnie jest najczęściej próbkowanym debiutem giganta streamingu, który osiągnął 111 milionów kont w niecały miesiąc po premierze. (Netflix liczy dwie minuty dowolnego programu jako „widok”).

Takie jak, Gra w kalmary przewyższa romans z epoki Bridgerton, która w ciągu pierwszych czterech tygodni została sprawdzona przez 82 miliony kont.

Netflix ogłosił tę wiadomość we wtorek z montażem z serialu, oferując „serdeczne podziękowania” widzom za uczynienie z niego „naszej największej premiery serialu w historii!”

Z bramy, Gra w kalmary stał się pierwszym koreańskim oryginalnym serialem, który znalazł się na szczycie listy popularności Netflix Top 10, a także był na dobrej drodze, aby stać się największą nieanglojęzyczną serią firmy wszechczasów (najlepiej hiszpańską Napad na pieniądze). Współprezes Netflix, Ted Sarandos, powiedział pod koniec września, że ​​”jest bardzo duża szansa, że ​​będzie to nasz największy program w historii”.

Łubin z kolei spada na trzecie miejsce (próbkowane przez 76 mln kont), a za nim Wiedźmin Sezon 1 (76 milionów) i Seks/Życie Sezon 1 (67 milionów), podczas gdy Dziwniejsze rzeczy Sezon 3 (67 milionów) wypada z Top 5.

Gra w kalmary, który wydał dziewięć odcinków 17 września, jest opisany jako „pomysłowa, niekonwencjonalna historia, w której 456 uczestników ryzykuje życiem w tajemniczej grze o przetrwanie – obejmującej wiele rund dziecięcych gier – o szansę na wygranie 45,6 miliarda wonów” (lub około 40 mln USD). Hwang Dong-hyuk (Twierdza) napisał i wyreżyserował wszystkie dziewięć odcinków, a w obsadzie występuje Lee Jung-jae (Szef sztabu), Park Hae-soo (Yungnyong-i Nareusya), Yeong-su Och (Wielka Królowa Seondeok), Wi Ha-Joon (Największy rozwód), modelka Jung Ho-yeon, Heo Sung-tae (Twój honor), Anupam Tripathi i Joo-ryeong Kim.

Obejrzyj film z Netflix świętujący kamień milowy poniżej i upuść swój Gra w kalmary przemyślenia i teorie w komentarzach.

Gra Squid oficjalnie dotarła do 111 milionów fanów — co czyni ją naszą największą premierą serii w historii! pic.twitter.com/SW3FJ42Qsn

— Netflix (@netflix) 12 października 2021

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasz cotygodniowy biuletyn. Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?