Skip to content

Gra kałamarnic do rywalizacji jako dramat, seria nielimitowana, na pokazach nagród 2022

3 de listopad de 2021
squid game awards drama series emmy

Dziedziczenie, na przykład, będzie musiał zmielić Gra w kalmarykości do wypieku chleba w sezonie rozdania nagród.

Chociaż najpopularniejsza (OK, „samplowana”) oryginalna seria Netflixa nie została jeszcze odnowiona na kolejny sezon, nasza siostrzana strona IndieWire potwierdziła, że ​​dziewięcioodcinkowy koreański thriller będzie konkurował jako serial dramatyczny, a nie jako seria limitowana. na nadchodzących rozdaniach nagród (m.in. Emmy przyszłej jesieni).

Jak zauważa IndieWire, Netflix ma już Margaret Qualley Pokojówka w kolejce do rywalizacji jako seria limitowana.

Nawlekanie igły dramatycznej kontra ograniczonej stało się trochę sportem w ostatnich sezonach rozdania nagród, z tak bzyczącymi projektami, jak HBO Wielkie małe kłamstwa rywalizując i zdobywając dużo złota jako limitowana seria, mimo że zgodnie z przewidywaniami została odnowiona na drugi sezon.

Ponadto kilka zabawnych faktów: Ze względu na różne zasady członkostwa w gildii / kwalifikowalności do nagród, IndieWire informuje, że Gra w kalmary — który został specjalnie napisany i wyreżyserowany przez Hwang Dong-hyuka — nie będzie konkurował ani o nagrody Writers Guild Awards, ani Directors Guild Awards.

Rozmawiając z Vulture we wrześniu, Bela Bajaria — globalny szef telewizji Netflix — podobno brzmiał optymistycznie na temat Gra w kalmaryewentualne odnowienie, choć powiedziała, że ​​będzie to zależeć od harmonogramu i zainteresowań scenarzysty/reżysera Hwanga. „Ma film i inne rzeczy, nad którymi pracuje” – powiedział Bajaria. „Próbujemy znaleźć dla niego odpowiednią strukturę”. (Sam Hwang powiedział, że każdy możliwy sezon 2 prawdopodobnie przyniesie prawdziwy pokój scenarzystów, a także innych reżyserów, i że – bez zepsucia czegokolwiek – może zbadać kwestie policyjne.)

Gra w kalmary oczywiście od debiutu działa w trybie „pełnej, pieprzonej bestii” na algorytmach Netflix. Po solidnej początkowej premierze, koreańska seria około 456 osób, które są zwabione do grania w (niewiarygodnie) śmiercionośne wersje gier dla dzieci, jest najbardziej próbkowanym debiutem giganta streamingu w historii. (Netflix liczy dwie minuty dowolnego programu jako „widok”). W ten sposób, Gra w kalmary przekroczył okres romansu Bridgerton, która w ciągu pierwszych czterech tygodni została sprawdzona przez 82 miliony kont.

Gra w kalmary również teraz dominuje w rankingu transmisji strumieniowych Nielsena w USA, skacząc na pierwsze miejsce, dołączając do elitarnego „3 Billion Club” — według łącznej liczby obejrzanych minut podczas tygodniowego okresu oceny.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?