Skip to content

GLOW Sezon 4 Zdjęcia: Członkowie obsady dzielą się spojrzeniem na odwołany bieg pożegnalny

7 de luty de 2023
glow season 3 Kate Nash

Fani, którzy wciąż się zmagają BLASKbezceremonialne nieodnowienie ponad dwa lata temu teraz może przynajmniej trochę posmakować tego, co komedia zapaśnicza Netflix miała na swoim pożegnaniu.

Zaledwie kilka tygodni po opuszczeniu trzeciego sezonu we wrześniu 2019 r. BLASK został wybrany do czwartego i ostatniego biegu. Jednak rok / wybuch pandemii później pojawiła się wiadomość, że z różnych powodów — w tym budżetu i środków ostrożności niezbędnych do ochrony obsady i ekipy serialu zapaśniczego przed wirusem — produkcja sezonu 4 nie zostanie ukończona.

„COVID zabił prawdziwych ludzi. To narodowa tragedia i na tym powinniśmy się skupić. COVID najwyraźniej również zdjął nasz program” – wyjaśnili wówczas w oświadczeniu twórcy serialu Carly Mensch i Liz Flahive. „Na świecie dzieje się wiele gównianych rzeczy, które są teraz znacznie większe niż to. Ale nadal jest do bani, że nie możemy ponownie zobaczyć tych 15 kobiet razem w kadrze”.

Ale członkini obsady, Kate Nash, która grała Rhondę „Britannica” Richardson, w poniedziałek rano udostępniła na Twitterze kwartet zdjęć BTS z „sezonu GLOW, którego nigdy nie widzieliście” — i ujawniają one, między innymi, że Britannica przekazuje niezbyt mała syrenka i Jenny „Ciasteczko z wróżbą” Ellen Wong Chey czująca się absolutnie różowo.

Sezon blasku, jakiego nigdy nie widziałeś @netflix Mam prawdziwą chwilę wspomnień, ok… pozwól mi żyć! 🧜‍♀️ pic.twitter.com/fDilJJXwUy

— Kate Nash (@katenash) 6 lutego 2023 r

Jeśli nadal opłakujesz brak odnowienia GLOW, bądź pewien, że odtwórczyni głównej roli Alison Brie odczuwa twój ból — dotkliwie. Anulowanie ukochanego dramatu Netflixa jest „wielkim złamanym sercem w mojej karierze”, powiedziała Decider. „Uwielbiałem nad tym pracować — może bardziej niż nad czymkolwiek, nad czym pracowałem! – i bardzo mi tego brakuje. Ale czuję się bardzo wdzięczny za czas, który spędziłem w serialu”.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?