Skip to content

Gliniarz z Beverly Hills 4: Więcej oryginalnej obsady dołącza do Eddiego Murphy’ego w sequelu Netflix

22 de wrzesień de 2022
beverly hills cop

Espresso z tweeestami z cytryny dla wszyscy! Teraz, gdy Netflix jest Policjant z Beverly Hills sequel dodał czterech kolejnych członków obsady z oryginalnego filmu.

Sam Eddie Murphy jest związany z nową kontynuacją od listopada 2019 roku, kiedy Netflix po raz pierwszy zabezpieczył prawa od Paramount.

Teraz sędzia Reinhold, John Ashton, Paul Reiser i Bronson Pinchot również weszli do obsady za – jak to zostało nieco niezdarnie zatytułowane – Gliniarz z Beverly Hills: Axel Foley.

Oryginalny Policjant z Beverly Hills Około 1984 roku podążał za naginającym zasady detektywem policyjnym Murphy’ego z Detroit, gdy wyruszył do Los Angeles, aby zbadać morderstwo swojego długoletniego przyjaciela. Tam zderzył się trochę z prawnikami Reinholda i Ashtona z książki z Beverly Hills (a także z małym Jonathanem Banksem!), chociaż pod koniec wszyscy stali się trochę lepsi, ponieważ pracowali ze sobą.

Reinhold pojawił się w obu pierwszych dwóch sequelach, podczas gdy Ashton (dość mądrze) wrócił tylko na Gliniarz z Beverly Hills IIw którym Brigitte Nielsen została wyróżniona jako Duży (lub przynajmniej Wysoki) Zły.

Pinchot pojawił się w oryginalnym filmie (i nr 3) jako „Don’t Be GłupiSerge, mistrz sprzedawcy sprzętu do przetrwania (?), podczas gdy Reiser grał łatwowiernego kumpla Foleya w Detroit PD.

Nie ujawniono jeszcze żadnych szczegółów na temat sequela Netflix, który jest obecnie w produkcji.

Co ważne, CBS oczywiście wcześniej próbowało być Policjant z Beverly Hills franczyza na mniejszy ekran dzięki pilotowi z 2013 roku, w którym wystąpił Brandon T. Jackson (burza tropikalna) jako Aaron, syn Axela Foleya. Pilot podobno dobrze przetestował się, ale ostatecznie zmarł na winorośli, ponieważ Murphy (z wywiadu z naszą siostrzaną stroną IndieWire w 2019 r.) odmówił powracania do serialu.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?