Skip to content

Gdzie jest teraz obsada Tiger King w sezonie 2?

19 de listopad de 2021
l intro 1637271546

W marcu 2020 r., kiedy nowy koronawirus osiągał w Stanach Zjednoczonych poziom pandemii, film dokumentalny Netflix „Tiger King” pojawił się jako mile widziana rozrywka. Ten ponury i warty tabloidu serial telewizyjny opowiadał o życiu i czasach właściciela zoo z Oklahomy Joe Exotica i jego trwającego sporu z Tampa Bay, obrończynią zwierząt Carole Baskin z Florydy, a także kronikę życia ludzi z Joe Exotic’s. orbita.

Po tym, jak „Tiger King” szturmem zdobył Internet, było praktycznie nieuniknione, że Netflix wyda kolejną serię. W środę 17 listopada przybył „Tiger King 2”. Drugi sezon popularnej serii zaczyna się od opisania, w jaki sposób wydanie pierwszego „Tiger Kinga” wpłynęło na życie wszystkich zaangażowanych osób. Następnie zagłębia się w historie głównych graczy, zwracając szczególną uwagę na zniknięcie pierwszego męża Carole Baskin, Dona Lewisa. Spektakl śledzi również Joe Exotic, który odwołuje się od wyroku skazującego w styczniu 2020 r. Za usiłowanie morderstwa na zlecenie oraz znęcanie się nad zwierzętami.

Ogólnie rzecz biorąc, „Tiger King 2” obejmuje głównie wydarzenia, które miały miejsce między premierą pierwszego sezonu w marcu 2020 r. a nadejściem kontynuacji. Jeszcze więcej wydarzeń wydarzyło się w ciągu kilku miesięcy od premiery „Tiger King 2”. Oto, jak wygląda główna obsada „Tiger King 2” do listopada 2021 roku.

Joe Exotic wciąż siedzi w więzieniu

W styczniu 2020 r. Joe Exotic, urodzony jako Joseph Allen Schreibvogel, został skazany na 22 lata więzienia po tym, jak uznano go winnym próby zatrudnienia dwóch zabójców do zabicia jego rywala, właścicielki Big Cat Rescue, Carole Baskin. Został również uznany za winnego 17 federalnych przypadków znęcania się nad zwierzętami. „Tiger King 2” obejmuje początek procesu apelacyjnego Joe Exotica. Ponieważ jest zamknięty w więzieniu, może brać udział w filmie tylko za pośrednictwem nagranych rozmów telefonicznych.

W lipcu 2021 r. apelacja Joe Exotic w końcu poczyniła pewne postępy, gdy federalny sąd apelacyjny orzekł, że kara dla Exotica była zbyt surowa. Od listopada 2021 r. oczekuje na ponowne skazanie w Federal Medical Center w Fort Worth w Teksasie. Jego prawnicy argumentowali, że jego wyrok powinien wynosić od 17 do nieco poniżej 22 lat (za pośrednictwem Newsweeka).

W innych wiadomościach związanych z Joe Exotic napisał pamiętnik, który ma zostać opublikowany pod koniec listopada 2021 r. Wreszcie 3 listopada 2021 r. Exotic ogłosił Świergot że zdiagnozowano u niego „agresywną” formę raka prostaty. „Karol [Baskins] urządzi przyjęcie z tego powodu!”, napisał.

Carole Baskin i jej mąż Howard pozwali Netflix za Tiger King 2

Carole Baskin nie była zadowolona z tego, jak ona lub jej firma, Big Cat Rescue, została przedstawiona w pierwszym sezonie „Tiger Kinga”. Czuła, że ​​reżyserzy Eric Goode i Rebecca Chaiklin wprowadzili ją w błąd co do tego, o czym będzie dokument, twierdząc, że powiedzieli jej, że będzie to ujawnienie nadużyć w branży ochrony zwierząt. Dlatego ona i jej mąż Howard Baskin odmówili udziału w obserwacji. Goode i Chaiklin wymyślili obejście, dzięki któremu Baskins i tak będą częścią historii, zmieniając nieużywany materiał filmowy z pierwszego sezonu „Tiger King”.

Cóż, Carole Baskin i jej mąż Howard też nie byli z tego zadowoleni i pozwali zarówno Netflix, jak i Royal Goode Productions do sądu. Jak donosi Variety, Baskins złożyli pozew 1 listopada 2021 r., twierdząc, że podpisali jedynie zgodę na wykorzystanie ich materiału filmowego w pierwszym „Królu Tygrysów”, a nie w drugim. Pozew Baskinów zażądał nakazu zaprzestania nadawania przez Netflix „Tiger King 2.”

Oczywiście tak się nie stało. Sędzia federalny Thomas Wilson odmówił wydania nakazu, ale od 15 listopada Baskins nadal próbowali skłonić Netflix do usunięcia „Tiger King 2” z jego serwerów (za pośrednictwem The Tampa Bay Times).

Kwestie prawne Jeffa Lowe’a trwają

Następny jest Jeff Lowe, przedsiębiorca z Las Vegas i właściciel wielkiego kota, który był byłym partnerem biznesowym Joe Exotica. Lowe przejął Park Zwierząt Egzotycznych Joe Exotic w Greater Wynnewood w 2016 r. Jak wyjaśnia „Tiger King 2”, w maju 2021 r. Lowe został zmuszony do porzucenia wszystkich ponad sześćdziesięciu dużych kotów będących pod jego opieką po cywilnej skardze, w której zarzucono zarówno nieludzkie traktowanie, jak i niewłaściwe obsługa zwierząt (za pośrednictwem USA Today).

Lowe powiedział, że dwa dni przed premierą „Tiger King 2” TMZ że wszystkie zarzuty przeciwko niemu były fałszywe i spodziewał się, że zostaną wycofane do 16 listopada. Jeśli tak się rzeczywiście stało, żadne media o tym nie poinformowały, więc uznamy to za „niepotwierdzone”.

W swoim wywiadzie dla TMZ Lowe powiedział również, że jest w trakcie odzyskiwania swoich wielkich kotów z rządu federalnego. Dodał, że planuje pozwać Carole Baskins, PETA i inne osoby, które, jak twierdzi, były odpowiedzialne za nalot na jego park w maju 2021 r. (przez Outsider).

Tim Stark zmaga się z chorobą psychiczną i bankructwem

„Tiger King 2” przedstawia nowego gracza w zacienionym wszechświecie ochrony zwierząt, Tima Starka. W 1999 roku Stark założył organizację non-profit o nazwie Wildlife in Need w Charlestown w stanie Indiana, gdzie twierdził, że ratował i rehabilitował miejscową przyrodę. Po tym, jak Joe Exotic trafił do więzienia w styczniu 2021 r., Jeff Lowe próbował założyć nowe zoo ze Starkiem.

Jak opisuje „Tiger King 2”, przedsięwzięcie Lowe i Starka nie powiodło się, a organizacja non-profit Stark Wildlife in Need została rozwiązana w listopadzie 2020 r. Od tego czasu sytuacja tylko się pogorszyła. Jak donosi Distractify, w kwietniu 2021 r. Stark opublikował ponad dwugodzinne wideo na Facebooku na żywo, w którym ogłosił bankructwo, powiedział, że zmaga się z „już więcej właściwym myśleniem” i widziano go wymachującego bronią. Po opublikowaniu tego wideo policja na krótko zabrała Starka do aresztu.

Ostatnio Stark nie pojawił się na rozprawie sądowej w październiku 2021 r. w związku z jego trwającym problemem upadłościowym. Opublikował kolejny film na Facebook Live 22 października, ponownie ogłaszając upadłość. Ma zaplanowane przesłuchanie na 16 grudnia 2021 r., które określi, w jaki sposób jego aktywa zostaną sprzedane (poprzez Distractify).

Czy ten post był pomocny?