Skip to content

Film podsumowujący Ginny i Georgię: O czym musisz pamiętać przed sezonem 2

2 de styczeń de 2023
ginny and georgia recap video

Od tego czasu minęły prawie dwa lata Ginny i GeorgiaWydanie sezonu 1 i zamieszanie mózgowe po wakacjach / Nowym Roku to prawdziwa rzecz, więc TVLine przygotowała pomocne podsumowanie przed długo oczekiwaną premierą sezonu 2 w ten czwartek, 5 stycznia.

Powyższy film przedstawia najważniejsze wydarzenia z finału pierwszego sezonu dramatu Netflix, w tym odkrycie wielu tajemnic Georgii i zestawienie wielu mężczyzn walczących o serce. Aby nie dać się prześcignąć, jej córka Ginny również była na romantycznym rozdrożu po niechlujnym zerwaniu. Ale to ujawnienie, jak niebezpieczna może być jej matka, wbija klin między Ginny i Georgię w nowych odcinkach.

Nadchodzący sezon stawia pytanie: „Jak żyć ze świadomością, że twoja matka jest morderczynią? Tego Ginny będzie musiała się dowiedzieć” – czytamy w oficjalnym streszczeniu. „Obarczona nowym zrozumieniem, że Kenny – jej ojczym – nie umarł z przyczyn naturalnych, teraz Ginny musi pogodzić się z faktem, że Georgia nie tylko zabiła, ale zabiła, by chronić Ginny. Z drugiej strony Georgia wolałaby, aby przeszłość pozostała w przeszłości, w końcu ma ślub do zaplanowania! Ale zabawne w przeszłości Georgii jest to, że nigdy nie pozostaje ona pogrzebana na długo…”

Naciśnij PLAY, aby odświeżyć sobie pamięć miejsca, w którym zakończył się program, a następnie napisz w komentarzach, jakie masz nadzieje na sezon 2! A kiedy już wszystko nadrobisz, możesz obejrzeć tutaj zwiastun, aby rzucić okiem na to, co nadchodzi dla Ginny i Georgii.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?