Skip to content

Fani Chicago Fire świętują długo oczekiwany przeprowadzkę Stelli do jej własnego biura

15 de październik de 2022
l intro 1665524166

Miranda Rae Mayo uśmiecha się

„Chicago Fire” to najdłużej wystawiany program z serii „One Chicago” Dicka Wolfa, który bada życie zawodowe i osobiste osób, które poświęcają się służbom ratunkowym i publicznym Chicago, Illinois. Program, który jest obecnie w 11. sezonie, utrzymuje stałą oglądalność dla NBC — jego premierowy odcinek odnotował 6,75 miliona widzów, czyli więcej niż jakikolwiek inny program „One Chicago” (za pośrednictwem The Hollywood Reporter).

Spektakl opowiadał historie dużego, obracającego się zespołu postaci w Firehouse 51 w Straży Pożarnej w Chicago. Ich próby i udręki obejmują gamę emocji w widzach. Aktorzy tacy jak Taylor Kinney (Kelly Severide), Eamonn Walker (Wallace Boden) i David Eigenberg (Christopher Herrmann) są w serialu od pierwszego sezonu. Mimo to inni odeszli lub dołączyli do serialu później, na przykład Miranda Rae Mayo, która gra Stellę Kidd Severide.

Dzięki swoim kompetencjom, zrównoważeniu i silnym umiejętnościom przeciwpożarowym Stella szybko stała się lubianą postacią. W finale 10 sezonu poślubiła nawet długoletnią ulubioną fankę Kelly Severide podczas ceremonii, która doprowadziła fanów do łez (przez People). Po krótkiej przerwie w występie w sezonie 10, udowodniła fanom swoją odwagę, gdy weszła na stanowisko szefa remizy strażackiej po tym, jak porucznik Jason Pelham (Brett Dalton) został niesłusznie zawieszony na stanowisku.

A teraz, w sezonie 11, fani mają nowy powód do świętowania Stelli, choć nieco bardziej humorystyczny.

Fani byli zachwyceni, widząc, że Stella wreszcie otrzymuje własne biuro w Firehouse 51

Dążenie Stelli do założenia swojego biura wniosło trochę humoru do druzgocącego odcinka w sezonie 11, odcinek 3, „Całkowicie rozbity”. Jako porucznik Stella chce mieć własne biuro, tak jak Herrmann i Severide. Wyjaśniają, że zdobycie biura i przejście przez łańcuch dowodzenia zajmuje trochę czasu, ale Stella pozostaje niezrażona. Po przegraniu zakładu z Herrmannem o przejęcie kontroli nad jego biurem, Stella zatrudnia Carvera, aby pomógł jej przekształcić pralnię w jej miejsce do pracy (przez Tell-Tale TV).

Użytkownik Twittera @Uczenie się opublikował film, w którym Severide sprawdza nową przestrzeń Stelli. „Miałeś pomysł; udało ci się go zrealizować” – mówi dumnie Severide swojej żonie w klipie. Fani byli rozbawieni, ile Stella była gotowa zrobić, aby zdobyć swoje biuro, zgadzając się, że nadszedł czas, aby otrzymała swoje miejsce do pracy. „Stella zasługuje na biuro” – powiedział użytkownik Twittera @Sophia_Loren89. Inny użytkownik zgodził się, dodając: „Haha, Stella!

Widzowie szczególnie docenili zabawę, jaką przyniosła Stella ukradkiem zaglądając do gabinetu męża. Jeden użytkownik, @uptonmoorezauważył, „Uwielbiam to, że Stella w zasadzie mierzy biuro Severide”, tymczasem @@TheWantedBtr podobnie napisał: „omg Stella chce przejąć [Severide] gabinet.”

W ekskluzywnym wywiadzie dla Looper, Miranda Rae Mayo wspomniała o swojej podróży jako Stella Kidd. „Po prostu obserwuję, jak staje się liderem poprzez zachętę. To była naprawdę świetna zabawa i granie” – powiedziała.

Czy ten post był pomocny?