Skip to content

Eric Kripke chłopców mówi, że jego nieszczęsna adaptacja Sandmana „byłaby złym przedstawieniem” — i wyjaśnia, dlaczego

28 de sierpień de 2022
the sandman explained netflix video dw

Ponad dekadę przed adaptacją Netflixa Piaskun pojawił się na scenie, Warner Bros. TV wynajął Chłopcy’ Eric Kripke, aby przekształcić popularne komiksy Neila Gaimana w serial telewizyjny. Projekt został ostatecznie odłożony na półkę i terazpo raz pierwszy Kripke wyjaśnia dlaczego.

„WB dał mi szansę na Piaskun ale powiedział, że musi to być sieć” – wyjaśnił Kripke Świergot Sobota. „To był mój ulubiony komiks, który zainspirował wiele [Supernatural], więc spróbowałem. Neil był miły i cierpliwy, ale ostatecznie byłby to zły występ.

Kripke zaczął wypowiadać się na temat wersji Netflix, nazywając 10-odcinkowy pierwszy sezon (który wypadł 5 sierpnia) „bujnym” i oszałamiającym”.

Sam Gaiman odniósł się do niefortunnej iteracji napisanej przez Kripkego w Piątkowy tweetnazywając to „wspaniała telewizyjna wersja programu” piaskowy człowiek”, przed dodaniem: „Ale kiedy tworzysz wersję telewizji sieciowej piaskowy człowiek tracisz strasznie dużo tego, co sprawia, że piaskowy człowiek. [Kripke] wykonał świetną robotę, biorąc pod uwagę ograniczenia.”

Gaiman uniósł brwi w zeszłym tygodniu, kiedy… ostrzegam fanów że pomimo pozytywnych recenzji i wysokiej oglądalności, Piaskun nie było slam-dunk do odnowienia, ponieważ „to naprawdę drogi program. I żeby Netflix uwolnił pieniądze, abyśmy mogli zarobić [a second season] musimy grać niesamowicie dobrze. Więc tak, przez ostatnie dwa tygodnie byliśmy najlepszym koncertem na świecie. To wciąż może nie wystarczyć.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?