Skip to content

Emmy niespodzianki: Dominacja Teda Lasso, niezadowolona wygrana Lizzo i nie tylko

13 de wrzesień de 2022
lizzo sudeikis

Na papierze nie było większych niespodzianek na 74. Primetime Emmy Awards, ponieważ wszyscy zwycięzcy byli albo uznawani za wyraźnych faworytów, albo za drugie miejsce na większości list prognoz. Mimo to dominujący program na Apple TV+ Ted Lasso prawdopodobnie kwalifikuje się jako niespodzianka.

Biorąc pod uwagę mieszaną reakcję na drugi sezon, długi czas, jaki minął od jego uruchomienia i nieustającego osobistego dramatu współtwórcy/gwiazdy Jasona Sudeikisa, wydawało się, że pęd odszedł od przebojowej komedii. Dodaj do tego Ted Lasso zdobył zero nagród w Creative Arts Emmy w porównaniu z trzema w zeszłym roku i przegrał w kategorii Casting In a Comedy Series, aby Abbott Elementary, i wyglądało na to, że pierwszoroczniak ABC był przygotowany na zdenerwowanie; ostatnie siedem programów, które wygrały Casting For a Comedy Series, Emmy poszła również do domu, aby zabrać do domu Najlepszy serial komediowy.

Primetime Emmy Awards: Pełna relacja o ostatecznym terminie

Abbott Elementary wygrała dziś wieczorem pierwsze duże starcie, a Sheryl Lee Ralph została uznana za wybitną aktorkę drugoplanową w serialu komediowym Ted LassoHannah Waddingham, która wygrała tę kategorię w zeszłym roku. To była delikatna niespodzianka, ponieważ Waddingham był uważany za faworyta kursów. Ale Ralph był na drugim miejscu.

Ale wtedy Ted LassoBrett Goldstein przywrócił równowagę, spodziewając się powtórzyć w polu aktora drugoplanowego, a dwa pokazy podzielonego pisania (Quinta Brunson dla Abbott) i reżyserię (MJ Delaney w Lasso) aż do powtórki głównego aktora Sudeikisa, Ted Lassowielki swell. Sudeikis wyglądał na autentycznie zaskoczonego jego zwycięstwem, i słusznie.

Kilka innych łagodnych rozstrojów:

Wielkie nagrody naciskają Lizzo uważaj na wielkie grrrls opłaciło się — nowicjusz Prime Video okazał się niespodziewanym zwycięzcą w kategorii Competition Reality Series, przerywając czteroletnią passę RuPaul’s Drag Race.

Tom ponownie przechytrzył chłopców Royów. Konkurowanie z kolegami Dziedziczenie współgrają Kieran Culkin, który był uważany za faworyta, oraz Nicholas Braun, Mateusz Macfadyen odszedł z wygraną, stając się pierwszym aktorem z serialu, który wygrał w tej kategorii.

Były wyłączenia dla Apple TV+ Odcięciektóry został uznany za pretendenta w kilku kategoriach, w tym reżyserii dla Bena Stillera, oraz Tylko morderstwa w budynku, którego gwiazdy zapewniły prawdopodobnie najlepsze przekomarzanie się wieczoru. (Z całej trójki nominowani byli tylko Steve Martin i Martin Shore, a pominięcie Seleny Gomez było jednym z największych afrontów w dniu nominacji do nagrody Emmy). Barry.

Oprah Winfrey! Lizzo! Lawendowa kąpiel! Najlepsze i najgorsze momenty Emmy 2022

Czy ten post był pomocny?