Skip to content

Emily in Paris Boss: Po „niechlujnym” finale Cliffhanger pytanie brzmi: czy Emily i Gabriel w ogóle chcą być razem?

22 de grudzień de 2022
emily in paris recap

Ostrzeżenie: Poniższy tekst zawiera spoilery z Emilii w Paryżu Finał 3 sezonu. Kontynuuj na własne ryzyko!

Ktoś ma bébé w piekarniku!

W Emilii w ParyżuW finale trzeciego sezonu przyjęcie zaręczynowe Gabriela i Cami zamieniło się w zaimprowizowany ślub, gdy para złożyła śluby w pobliskim kościele. Ale kiedy nadszedł czas, aby Cami przemówiła, powiedziała Gabrielowi, że nie musi tego robić i że wszyscy widzą, że on i Emily są zakochani. Powiedziawszy to, wykrzyknęła, że ​​wszyscy mogą przestać udawać i opuściła ołtarz ze łzami w oczach.

Zraniony Alfie oświadczył, że nie jest niczyim drugim wyborem, a następnie skłonił swoją dziewczynę Emily, by poszła po swojego mężczyznę, ponieważ tak naprawdę nigdy nie był nim. I tak wydawało się, że drzwi były wreszcie otwarte dla Emily i Gabriela, aby byli razem… ale wtedy Gabriel rzucił bombę na Emily: Cami jest w ciąży!

Teraz przyszłość Gabriela i Emily jest bardziej niepewna niż kiedykolwiek po tym niespodziewanym ujawnieniu. „Jak posuwają się razem do przodu? Czy oni iść razem do przodu? Jest naprawdę bałagan. Pytanie brzmi: czy jest to coś, czego któryś z nich chce na początku sezonu 4?” showrunner Darren Star powiedział TVLine.

Czytaj dalej, jak Star wyjaśnia zwrot akcji w ciąży i jak to skomplikuje sprawy przyszłej parze.

TVLINE | Sytuacja, w której znaleźli się Gabriel i Emily, w której mogliby być razem, została im narzucona przez wyznanie Cami, a następnie zerwanie Alfiego z Emily. Jakie są więc uczucia Gabriela i Emily na temat przyszłości ich związku?

Nie wiem, czy koniec odcinka oznacza, że ​​koniecznie będą razem. Oznacza to, że coś do siebie czują, ale na ich drodze jest wiele przeszkód. A pytanie brzmi: czy w tych okolicznościach Emily w ogóle chce takiego związku?

Emily w Paryżu sezon 3TVLINE | Jak Gabriel czuje się w tej sytuacji, biorąc pod uwagę, że on zrobił chcieć wziąć ślub? on jest ten, który zasugerował, aby zrobili to od razu.

Gabriel prawdopodobnie czuje się jednocześnie trochę załamany i myśli: „Co za bałagan”. On zrobił chcieć wziąć ślub. Sezon 1 polegał na tym, że nasi bohaterowie dokonywali trudnych wyborów i wybierali ścieżkę, co oznacza dokonywanie jednego wyboru, zamykanie innych drzwi i zaangażowanie, a on naprawdę zobowiązał się do Cami i zobowiązał się do idei posiadania rodziny i ma własną restaurację. Z pewnością ślub odbył się w pośpiechu z poczucia pewnego rodzaju zawrotnego entuzjazmu związanego z otrzymaniem gwiazdki Michelin. Ale wszystkie te uczucia były prawdziwe i wszystko go zaślepiło w wielkim stylu. Zawsze miał uczucia do Emily, ale w zasadzie podjął decyzję, by pozwolić tym uczuciom odejść. I myślę, że nawet powiedział to na początku pierwszego odcinka sezonu 3, że dokonali swoich wyborów i muszą z nimi żyć i trzymać się ich.

TVLINE | Nie mogę przestać przypominać sobie sceny z początku sezonu, kiedy Gabriel mówi Emily, kiedy jest pijany, że kocha zarówno ją, jak i Cami. Jak bardzo to ciąży na Emily pod koniec sezonu 3?

Myślę, że wie, że Gabriel darzy Cami uczuciem. Emily zawsze czuła, że ​​tak jest i zasadniczo nie chciała być osobą, która stanie między nimi. Przyznanie się do tego przed nią było dla niego chwilą prawdy. Czuję, że uczucia Gabriela do Cami tam są. Ma różne uczucia do nich obojga, tak samo jak Cami może mieć inne uczucia do Sophii niż ona do Gabriela. Na koniec Gabriel dokonał wyboru, by być z Cami — a przynajmniej tak mu się wydawało. To kolejna zmarszczka, Gabriel zdaje sobie sprawę, że być może wybór został dokonany za niego [because of Cami and Emily’s pact]. To chyba też mu ​​nie pasuje.

Emily w Paryżu sezon 3TVLINE | Oczywiście ciąża bardzo komplikuje sprawę. Co ekscytuje cię odkryciem w sezonie 4, wyjściem z tego urwiska i wielką nowiną Cami?

Po prostu nietradycyjny związek, który wydarzy się między wszystkimi tymi postaciami. Ilekroć myślisz o sprowadzeniu dziecka na świat, zastanawiasz się, co oznacza rodzina? I kim jest ta rodzina, a może jest to większa rodzina, niż mogła sobie wyobrazić lub którą ktokolwiek z nich mógł sobie wyobrazić?

TVLINE | Cami ma jeszcze jedną niespodziankę w rękawie: jej romans z Sophią. Jak więc może to skomplikować sytuację między nią, Gabrielem i Emily?

Myślę, że tak, i myślę, że Emily jest w pewnym sensie zmuszona do posiadania kolejnego sekretu z Cami. A pytanie brzmi: w którym momencie ten związek staje się poważniejszy? W którym momencie Emily czuje się zmuszona porozmawiać o tym z Gabrielem, jeśli Cami tego nie zrobiła? Myślę, że to był kolejny czynnik, który sprawił, że Cami nie chciała być poganiana na ten ślub.

Emily w Paryżu sezon 3TVLINE | Czy Alfie i Lucien Laviscount nadal będą częścią serialu w następnym sezonie, nawet jeśli on i Emily nie będą razem?

Przewiduję, że będzie. Na początku Alfiego i Emily trzeba dużo pozbierać. Ale jednocześnie wciąż jest mieszanką naszych postaci. Pracuje dla Antoine’a, jest związany z Gabrielem w jego restauracji.

Emilii w Paryżu fani, co sądzicie o finale i jego wielkim klifie? Oceń to poniżej, a następnie kliknij komentarze!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?