Skip to content

Elementy TVLine: Dead Boy Detectives do Netflix, zwiastun Prom Pact i nie tylko

25 de luty de 2023
dead boy detectives dc tv series

The Detektywi martwych chłopców mieć nowy dom: nadchodzący dramat DC, od płodnego producenta wykonawczego Grega Berlantiego, przenosi się do Netflix z HBO Maxpodają źródła Reporter z Hollywood.

Witryna informuje, że zmiana została wprowadzona, ponieważ serial nie pasuje już do nowych planów dyrektorów DC, Jamesa Gunna i Petera Safrana, dotyczących komiksowego uniwersum filmowego i telewizyjnego DC, który ma obejmować pięć połączonych ze sobą programów, które będą towarzyszyć HBO Max Rozjemca. Ponadto streamer należący do Warner Bros. Discovery nie byłby w stanie sprzedawać Detektywi martwych chłopców do 2024 r., co skłoniło kierownictwo HBO Max do zezwolenia producentom serialu na kupowanie go gdzie indziej.

Zamówiony do serii w kwietniu 2022, ośmioodcinkowy serial detektywistyczny z horrorem – wykorzystujący elementy powieści Neila Gaimana Sandman I Detektywi martwych chłopców komiksy — jest opisana jako „świeże spojrzenie na historię o duchach, która bada stratę, żal i śmierć przez pryzmat Edwina Payne’a i Charlesa Rowlanda, dwóch nieżyjących brytyjskich nastolatków oraz ich żyjącego przyjaciela, Crystal Palace. Jest więc bardzo podobny do klasycznego serialu detektywistycznego — tylko mroczniejszy i na kwasie”.

W serialu występują George Rexstrew jako Edwin Payne i Jayden Revri (Złożyć) jako Charles Rowland, tytułowi detektywi serialu. W obsadzie jest także Kassius Nelson (ostrokrzewowe dęby) jako Crystal Palace, Briana Cuoco (Asystent lotu) jako Jenny Rzeźnik, Ruth Connell (Nadprzyrodzony) jako Nocna Pielęgniarka, Yuyu Kitamura (Emigranci) jako Niko i Jenn Lyon (Pazury) jako Estera.

Steve Yockey (Asystent lotu) napisał pilota i jest showrunnerem obok Beth Schwartz (Strzałka).

Gotowi na nowsze nowości? Dobrze…

* Tom Cruise dołączy do Jamesa Cordena Król Lew– tematyczny szkic podczas Ostatni ostatni późny program w czasie największej oglądalnościemisja w czwartek, 27 kwietnia o 10:9c. Późny późny programfinał serii nastąpi później tej nocy, o 00:37.

* Obejrzyj zwiastun oryginalnego filmu Disneya Pakt balowyz udziałem Peyton Elizabeth Lee (Doogie Kamealoha, lekarz medycyny), Milo Manheim (Disney’s ZOMBI franczyzy) i nowicjusza Blake’a Drapera, a premiera w czwartek, 30 marca o 20:00 na Disney Channel (i streaming następnego dnia na Disney+):

* Paramount+ udostępnił zwiastun FBI Prawda. Premiera we wtorek, 28 lutego, 10 półgodzinnych odcinków przedstawia prawdziwe spojrzenie na pełen napięcia świat, w którym decyzje podjęte w ułamku sekundy mogą oznaczać życie lub śmierć, a agenci FBI ponownie przeżywają zapierające dech w piersiach momenty swoich największych spraw i ujawniając prawdziwe szczegóły, które mogą ujawnić tylko agenci.

Które z dzisiejszych pozycji TVLine wzbudziły Twoje zainteresowanie?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?