Skip to content

Dyplomata Keri Russell negocjuje chwiejne małżeństwo — obejrzyj zwiastun Netflix

6 de kwiecień de 2023
the diplomat trailer netflix keri russell

Nowa seria Netflix Keri Russell nosi tytuł Dyplomataale wygląda na to, że w tym domu jest więcej niż jeden dyplomata.

Streamer udostępnił zwiastun dramatu politycznego — który możecie obejrzeć powyżej — z udziałem Russella (Amerykanie) z udziałem Kate Wyler, nowo mianowanej ambasador USA w Wielkiej Brytanii. W swojej nowej roli musi poradzić sobie z trudnymi stosunkami międzynarodowymi i nadciągającym kryzysem militarnym za granicą. Ale musi też radzić sobie ze swoim zrzędliwym mężem Halem (Rufus Sewell), który przedstawia się jako „żona ambasadora” i odgaduje każdy jej ruch, ponieważ jest także zawodowym dyplomatą. Uh-oh… zgadujemy, że niektóre palce u nóg zostaną nadepnięte.

„Dyplomata to serial o transcendencji i torturach długotrwałych związków”, twórczyni serialu i producentka wykonawcza Debora Cahn (Zachodnie skrzydło, Ojczyzna) napisano w oświadczeniu. „Trudno jest utrzymać związek, czy to małżeństwo, czy sojusz wojskowy. Zmieniamy się, zmienia się świat, a mimo to chcemy, aby te relacje trwały wiecznie. To serial o grupie dobrych ludzi, którzy robią wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać nienaruszone globalne i osobiste partnerstwa, nie zabijając się nawzajem. W świecie dyplomacji masz do czynienia z wieloma zachowaniami związanymi z regułami i protokołami, ale pod tym wszystkim są ludzie, którzy pocą się, wylewają kawę na swoje ubrania i zapominają imienia osoby, którą ” ponownie rozmawiam z Wszystko to zawsze bulgocze pod wpływem wielkości i majestatu pracy z głowami państw”.

Dyplomata zadebiutuje ze wszystkimi ośmioma odcinkami w czwartek, 20 kwietnia na Netflix. Naciśnij PLAY powyżej, aby rzucić okiem, a następnie kliknij komentarze, aby podzielić się swoimi pierwszymi wrażeniami.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?