Skip to content

Duffer Brothers ze Stranger Things łączą siły z twórcami Dark Crystal w serialu The Boroughs dla Netflix

20 de kwiecień de 2023
stranger things season 4 creel house

Netflix w czwartek ogłosił, że złożył zamówienie na serial Dzielnicenadprzyrodzona tajemnica z Dziwniejsze rzeczy autorzy Duffer Brothers jako producenci wykonawczy I Ciemny kryształ: wiek oporu twórcy Jeffrey Addiss i Will Matthews jako showrunnerzy.

O czym jest ośmioodcinkowy dramat? Jej oficjalny loglog brzmi: W pozornie malowniczej społeczności emerytów na pustyni w Nowym Meksyku grupa nieprawdopodobnych bohaterów musi połączyć siły, aby powstrzymać nieziemskie zagrożenie przed kradzieżą jedynej rzeczy, której nie mają… czasu.

„Od dawna jesteśmy fanami pisarstwa Jeffa i Willa, a kiedy przedstawili nam swój pomysł Dzielnice, od razu wiedzieliśmy, że mają na rękach coś wyjątkowego” — mówią Dufferowie. „Gdy bohaterowie są w środku Dzielnice mają kilka lat więcej niż dzieci z Dziwniejsze rzeczyto równie sympatyczna banda odmieńców i nie możemy się doczekać, aż dołączysz do nich w przygodzie, która jest na przemian przerażająca, zabawna i głęboko wzruszająca”.

Addiss i Matthews są „podekscytowani powrotem do Netflixa. Praca z braćmi Duffer (którzy są całkiem dobrzy w robieniu programów) i ich zespołem była spełnieniem marzeń. Wnoszą do naszej historii idealną równowagę serca i przerażenia. Nie możemy się doczekać, aż widzowie na całym świecie odkryją mroczną tajemnicę ukrytą pod słoneczną fasadą Dzielnice”.

jesteśmy zaintrygowani. Ty? Uderzaj w komentarze z aktorami w pewnym wieku, w którym masz nadzieję, że się skończą Dzielnice?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?