Skip to content

Dlaczego ogolona głowa królowej Kane na widok oznacza więcej, niż mogłoby się wydawać

4 de październik de 2022
l intro 1664841983

Sylvia Hoeks na premierze See

Dytopijny dramat Apple TV+ „See” wszedł w ostatni rozdział i nie brakuje postaci, które chcielibyśmy zobaczyć, jak wyjdą z wybuchowego finału żywi i zdrowi. Istnieje również wiele postaci, które nie są zbyt lubiane, ale których głębia i szczególne cechy sprawiają, że niezależnie od tego oglądanie ich jest przyjemnością. Królowa Sibeth Kane, znakomicie grana przez Sylvię Hoeks, jest jedną z takich osób. Pomimo tego, że jest złoczyńcą, Sibeth jest kluczowym graczem, który sprawia, że ​​cała gra jest znacznie bardziej porywająca.

Kiedy spotykamy królową Kane w sezonie 1, rządzi ona miastem Kanzua. Od pierwszej chwili, gdy zaszczyci nasze ekrany, robi wrażenie; na dobre lub na złe, żaden widz nie może czuć się wobec niej obojętny. Jednak niektórzy fani mogą nie wiedzieć, że Hoeks miał duży wpływ na niektóre cechy, które przyzwyczailiśmy się kojarzyć z Królową Payan.

Aktorka Sylvia Hoeks sama wymyśliła fryzurę królowej Kane

Wpływ aktora na wygląd fizyczny swojej postaci różni się w zależności od serialu i od aktora do aktora. Na przykład Sylvia Hoeks miała duży wpływ na wygląd królowej Kane: w wywiadzie udzielonym Colliderowi w 2018 roku Hoeks wyjaśniła, że ​​ogolona głowa Kane’a była jej pomysłem.

„Dla mnie to transformacja w dwie strony postaci” – powiedział Hoeks. „Odnalezienie jej wrażliwości i samotności, az drugiej strony odnalezienie jej siły.” Rzeczywiście, od pierwszych kilku odcinków rozumiemy, że onieśmielająca królowa skrywa sporo bólu za swoją królewską fasadą.

Ogolona głowa, którą Kane przywdziewa jak hełm bojowy, nie tylko wskazuje na jej wewnętrzne udręki, ale także naznacza ją jako postać siły i autorytetu. „Kiedy przeczytałem pierwszy scenariusz, kiedy przeczytałem jej historię, poczułem jej ból i dominację; sposób, w jaki się podchodzi i jak wygląda” – powiedział Hoeks do Villain Media w 2019 roku. „Z ogoloną głową jest to mocne , silny, ale ma też być bardzo wrażliwy… Z tyłu głowy, za włosami, jest właściwie modlitwa, której mogła dotknąć. To był bardziej religijny aspekt tego.

W miarę rozwoju serialu Kane pozwolił rosnąć jej włosom. Od sezonu 3 jej brązowe warkocze sięgają prawie ramion. Podobnie jak inne postacie, Sibeth ewoluowała i przeszła własny łuk postaci. Jednak z włosami lub bez włosów, nie waż się odwrócić od najstarszego Kane’a; nie okaże ci litości.

Czy ten post był pomocny?